W Jeleśni lepszy Muńcuł

Pierwsi z bramki w meczu cieszyli się już w ósmej minucie gospodarze. Z rzutu wolnego celnie przymierzył Wojciech Wróbel, goście jednak nie zamierzali się poddawać i ruszyli do odrabiania strat.

Już w 15 minucie do remisu doprowadził Zbigniew Piętka. Nim opadł kurz po bramce wyrównującej, prowadzenie dał drużynie z Ujsół Bartłomiej Kręcichwost. W drugiej połowie w przeciągu 3 minut, za sprawą Rafała Koconia i Tomasz Piechy, zespół Muńcoła prowadził już trzema trafieniami.

W końcówce meczu zespół gospodarzy, dzięki kolejnym dwóm bramkom Wojciecha Wróbla, zdołał odrobić straty, jednak na wyrównanie podopiecznym trenera Marka Pieli zabrakło już czasu i punkty w komplecie pojechały do Ujsół.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 01.04.2017 21:29
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 05.04.2017 13:25
LKS Jeleśnianka JeleśniaLKS Muńcuł Ujsoły
3:4
(1:2)
Trenerzy:
Marek PielaWojciech Kłusak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
  • 1:4
  • 2:4
  • 3:4
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Szymon Łoboziak
  • Sędzia liniowy Krzysztof Szczotka
  • Sędzia liniowy Andrzej Białek
Ocena poziomu meczu: 2.5 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2.6 (ilość oddanych głosów: 5)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bytom2142
2Bełk2037
3Czaniec2135
4Wodzisław2134
5Radziechowy2131
6Goczałkowice2029
7Wilcza2029
8Tychy II2028
9TSP II2128
10Landek2126
11Gaszowice2025
12Ustroń2124
13Racibórz2023
14Jasienica2023
15Skoczów2022
16Lędziny2116
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1950
2Bestwina1943
3Drogomyśl1938
4Wisła1936
5Dankowice1933
6Koszarawa Ż.1932
7Góral1931
8Puńców1929
9Jaworze1927
10Chybie1926
11Pruchna2021
12Łękawica1920
13Zebrzydowice1919
14Żabnica1915
15Leśna209
16Wilkowice195
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bestwinka1642
2Rekord II1640
3Pisarzowice1639
4Hecznarowice1524
5Międzyrzecze1623
6Kobiernice1623
7Kaniów1522
8Czechowice-Dz. II1621
9Wapienica1518
10Buczkowice1618
11Bystra (k. Bielska)1515
12Godziszka1611
13Mazańcowice160
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1636
2Goleszów1634
3Kończyce M.1631
4Pogwizdów1630
51909 Piast1630
6Skoczów II1626
7Brenna1624
8Bąków1624
9Kończyce W.1620
10Strumień1619
11Dębowiec1619
12Kaczyce1618
13Pielgrzymowice1617
14Ochaby160
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1748
2Rajcza1745
3Milówka1743
4Babia Góra1734
5Pietrzykowice1732
6Radziechowy II1729
7Czernichów1720
8Lipowa1719
9Gilowice1718
10Sopotnia1717
11Cisiec1712
12Pewel M.1710
13Soła Ż.1710
14Ujsoły179
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1439
2Międzybrodzie1435
3Ligota1329
4Jaworze II1429
5Kozy1423
6Wilamowice1420
7Grodziec1319
8Rybarzowice1419
9Zabrzeg1412
10Bujaków148
11Kalna 147
12Łodygowice140
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1128
2Istebna1021
3Górki W.1120
4Wielkie II1117
5Nierodzim1016
6Hażlach1014
7Iskrzyczyn1114
8Pierściec1112
9Rudnik116
10Golasowice101
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1331
2Trzebinia1324
3Zarzecze1223
4Pewel Śl.1223
5Jeleśnia1223
6Korbielów1321
7Słotwina1319
8Łękawica II1314
9Bystra (k. Żywca)1313
10Kocierz1310
11Przyborów131