PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

BKS Stal Bielsko-Biała

Jeśli chodzi o temat piłki nożnej w okolicach Beskid pierwszy na myśl przychodzi klub piłkarski BKS Stal w Bielsku-Białej. Został założony w 1922 roku dzięki inicjatywie mieszkańców Białej Krakowskiej. Obecnie znajduje się w III lidze – grupie opolsko-śląskiej. Prezesem jest Piotr Filek, trenerem  Rafał Górak, a jego asystentem Dariusz Okoń.

Co ciekawe gracze mają przydomek Wojowników Południa, Południowców, lub Dumy Południa, a barwy jakie goszczą na ich strojach są w czerwone i  żółtozielone. Klub jest jednym z najstarszych w całej Polsce i powstał po I wojnie światowej.

W drużynie znajdują się nazwiska takie jak: Łukasz Antczak, który jest kapitanem, Krzysztof Kozik, Christian Uzoma Luke, Rafał Łybyk, Przemysław Brychlik, Seweryn Caputa, Dariusz Rucki, Damian Zdolski, Sebastian Kopeć, Marcin Pontus, Bartosz Wójcik, Marcin Cziacki, Adrian Dwornik, Kamil Sornat, Karol Lewandowski, Marcin Habdas, Dominik Chmiel i Konrad Sienkowski.

Jeśli interesujesz się piłką nożną, albo innymi rozgrywkami sportowymi wypróbuj swoich sił w zakładach bukmacherskich. Jedna ze stron, na której możesz złożyć zakład całkowicie online i bez wychodzenia z domu to bet-bet.pl. Jeśli wolisz osobiście odwiedzić bukmachera, możesz znaleźć jego salon w swoim mieście.

Sport od zawsze związany był z grami hazardowymi. Już na Olimpiadzie ludzie zakładali się o wygrane i kibicowali ulubionym zawodnikom. Dzięki takim zakładom możesz doznać dodatkowych emocji i dużej adrenaliny, a także zarobić nieco dodatkowej gotówki. Pamiętaj, że zanim złożysz zakład zdobądź jak najwięcej informacji na temat zawodnika lub drużyny, którą chcesz obstawić. Unikniesz w ten sposób pewnej przegranej i zwiększysz szansę na wygranie pieniędzy.

Najbliższy mecz odbędzie się 18 marca o godzinie 15 na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej. BKS Stal Bielsko-Biała zagra z rezerwami Miedzi Legnica. Bilety są jeszcze dostępne w sprzedaży. Bilet normalny w cenie 10 zł, bilet ulgowy w cenie 6 zł, a młodzieżowy w cenie 3 zł. BKS Stal Bielsko-Biała jest obecnie na 5 miejscu w tabeli posiadając 28 punktów. Miedź Legnica zajmuje 12 miejsce posiadając 23 punkty. Nie przegap rundy wiosennej! Na pewno na kibiców czekają niesamowite emocje! Więcej informacji na temat piłki nożnej i innych sportów przygotowała agencja seo. Dzięki artykułom i pozycjonowaniu stron możesz znaleźć w sieci więcej aktualnych wiadomości na temat zawodników i najbliższych rozgrywek.

Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 29.03.2017 10:53

Komentarze

Wasze komentarze

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Ślemień13
2Cisiec13
3Trzebinia13
4Kocierz00
5Łękawica II00
6Pewel Śl.00
7Cięcina10
8Korbielów10
9TS Przyborów10