PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

IV Liga wznawia rozgrywki

Już dzisiaj na boiska powrócą zawodnicy występujący w IV ligowych zespołach. Na sobotnie popołudnie zaplanowano rozegranie ośmiu spotkań, a osiemnastą kolejkę ligową zamknie mecz rezerw Podbeskidzia z Drzewiarzem Jasienica, zaplanowany on został na niedzielę.

Z szóstki naszych przedstwicieli, w sobotnie popołudnie obejrzmy czwórkę z nich. Spójnia Landek podejmować będzie Polonię Łaziska, LKS Czaniec u siebie zagra z Wilkami Wilcza. Beskid Skoczów odwiedzi obiekt w Ornontowicach, a wicelider z Radziechów podejmowany będzie przez Iskrę Pszczyna.
 
Z tego ostatniego spotkania przeprowadzona zostanie bezpośrednia relacja wideo na żywo, którą będzie można obejrzeć na naszym kanale na facebooku i oczywiście na naszej stronie - krótko przed godziną 15:00 pojawi się na naszym portalu dedykowany temu meczowi news.
 
Transmitować również będziemy jutrzejszy mecz TS Podbeskidzia II z Drzewiarzem Jasienica, on również będzie do obejrzenia na naszym profilu facebookowym oraz stronie.
 
18 kolejka IV Ligi Śląskiej, w kwadratowym nawiasie wynik z jesieni:

Sobota, godz. 15:00

LKS Czaniec - Wilki Wilcza [2:0]
Gwarek Ornontowice - Beskid Skoczów [3:5]
Krupiński Suszec - MKS Lędziny [1:5]
Unia Racibórz - Concordia Knurów [2:1]
Decor Bełk - Granica Ruptawa [0:5]
Iskra Pszczyna - GKS Radziechowy-Wieprz [0:2] LIVE WIDEO
Spójnia Landek
- Polonia Łaziska Górne [3:2]
Szczakowianka Jaworzno - Orzeł Mokre [1:2]
 
Niedziela, godz. 15:00

TS Podbeskidzie II Bielsko-Biała - Drzewiarz Jasienica [1:2] LIVE WIDEO

Zapowiedź4 Liga
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.03.2017 11:58
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 11.03.2017 23:26

Komentarze

Wasze komentarze

Ja mam pytanie do redaktorów Beskidzkiej Piłki czy będą transmisje z meczów ligi okręgowej wybrane mecze na ten sezon co rozpocznie sie.
buli
Dodany: 11.03.2017 15:48
Zatwierdzony: 11.03.2017 18:18
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83