Sikora daje półfinał Kuźni.

W II rundzie Pucharu Polski na szczeblu podokręgu Skoczów Ustrońska Kuźnia pokonała w Pogwizdowie miejscową Olzę 3:1. W regulaminowym czasie gry padł zaskakujący remis 1:1. W doliczonych 30 minutach dogrywki Ustroniacy zdołali za sprawą Mieczysława Sikory strzelić dwie bramki i wywalczyć awans do półfinału pucharu. W 111 minucie kilka sekund po zdobyciu przez ustroniaków bramki na 3:1 z boiska wyleciał Mach Kamil - bramkarz Olzy po obraźliwym komentarzu w stronę sędziego asystenta. Bohaterem spotkania niewątpliwie został Mieczysław Sikora który zaliczył hattrick. W 80 minucie spotkania karnego nie wykorzystał Piotr Husar, w pierwszej próbie bramkarz obronił jednak według opinii sędziego zbyt szybko upuścił linię bramkową a w powtórce karnego Husar przestrzelił.

Puchar Polski
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 24.08.2011 20:57
LKS Olza PogwizdówKS Kuźnia Ustroń
1:3
(0:1, 1:1)
Trenerzy:
Dariusz KłodaMateusz Żebrowski
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Krzysztof Caputa
    • Sędzia liniowy Marcin Chmiel
    • Sędzia liniowy Jacek Durka
    Ilość widzów: 120
    Ocena poziomu meczu: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Bytom2142
    2Bełk2037
    3Czaniec2135
    4Wodzisław2134
    5Radziechowy2131
    6Goczałkowice2029
    7Wilcza2029
    8Tychy II2028
    9TSP II2128
    10Landek2126
    11Gaszowice2025
    12Ustroń2124
    13Racibórz2023
    14Jasienica2023
    15Skoczów2022
    16Lędziny2116
    Okręgówka
    POZDrużynaMPKT
    1Czechowice-Dz.1950
    2Bestwina1943
    3Drogomyśl1938
    4Wisła1936
    5Dankowice1933
    6Koszarawa Ż.1932
    7Góral1931
    8Puńców1929
    9Jaworze1927
    10Chybie1926
    11Pruchna2021
    12Łękawica1920
    13Zebrzydowice1919
    14Żabnica1915
    15Leśna209
    16Wilkowice195
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bestwinka1642
    2Rekord II1640
    3Pisarzowice1639
    4Hecznarowice1524
    5Międzyrzecze1623
    6Kobiernice1623
    7Kaniów1522
    8Czechowice-Dz. II1621
    9Wapienica1518
    10Buczkowice1618
    11Bystra (k. Bielska)1515
    12Godziszka1611
    13Mazańcowice160
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Zabłocie1636
    2Goleszów1634
    3Kończyce M.1631
    4Pogwizdów1630
    51909 Piast1630
    6Skoczów II1626
    7Brenna1624
    8Bąków1624
    9Kończyce W.1620
    10Strumień1619
    11Dębowiec1619
    12Kaczyce1618
    13Pielgrzymowice1617
    14Ochaby160
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1748
    2Rajcza1745
    3Milówka1743
    4Babia Góra1734
    5Pietrzykowice1732
    6Radziechowy II1729
    7Czernichów1720
    8Lipowa1719
    9Gilowice1718
    10Sopotnia1717
    11Cisiec1712
    12Pewel M.1710
    13Soła Ż.1710
    14Ujsoły179
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bronów1439
    2Międzybrodzie1435
    3Ligota1329
    4Jaworze II1429
    5Kozy1423
    6Wilamowice1420
    7Grodziec1319
    8Rybarzowice1419
    9Zabrzeg1412
    10Bujaków148
    11Kalna 147
    12Łodygowice140
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1128
    2Istebna1021
    3Górki W.1120
    4Wielkie II1117
    5Nierodzim1016
    6Hażlach1014
    7Iskrzyczyn1114
    8Pierściec1112
    9Rudnik116
    10Golasowice101
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Juszczyna1331
    2Trzebinia1324
    3Zarzecze1223
    4Pewel Śl.1223
    5Jeleśnia1223
    6Korbielów1321
    7Słotwina1319
    8Łękawica II1314
    9Bystra (k. Żywca)1313
    10Kocierz1310
    11Przyborów131