Przekaż 1% podatku na Klub Sportowy

Jak co roku, nadchodzi czas na rozliczenie się od podatku z Urzędem Skarbowym. 1% Naszego podatku można przeznaczyć na dowolną Organizację Pożytku Publicznego. W rozwinięciu znajduje się lista klubów posiadające status OPP, na które można przeznaczyć wyżej wspomniany procent.

Jeżeli jednak któregoś klubu nie ma na naszej liście a jest organizacją OPP, prosimy o informację i dane zostaną dodane do naszej listy. Przekazać można jeden procent, wypełniając odpowiednią rubrykę w zeznaniu rocznym PIT36/37. Drogi kibicu, przeznaczając nawet kilka groszy, wspomagasz klub w twoim regionie!
 
Nazwa klubu Nr KRS
   
BTS Rekord Bielsko-Biała 146148
BKS Stal Bielsko-Biała 123814
KS Kuźnia Ustroń 182262
KP Beskid Skoczów 457030
KS Nierodzim Ustroń 177110
KKS Wisła Skoczów 319668
KKS Spójnia Zebrzydowice 457030
UKS APN Góral Istebna 270261
LKS Spójnia Górki Wielkie 270261
LKS Błyskawica Kończyce Wielkie 135021
LKS Czaniec 127733
LKS Iskra Iskrzyczyn 270261
LKS Drzewiarz Jasienica 367322
LKS Goleszów 114212
LKS Jezioro Żywieckie Zarzecze 132422
LKS Kończyce Małe 254922
LKS Magórka Czernichów 3232
LKS Orzeł Kozy 104777
LKS Pasjonat Dankowice 114262
LKS Tempo Puńców 62595
LKS Victoria Hażlach 116161
LKS Zapora Porąbka 101910
LKS Zapora Wapienica 99699
RKS Cukrownik Chybie 129260
TS Czarni-Góral Żywiec 30669
TS Koszarawa Żywiec 126167
TS Mitech Żywiec 337908
UMKS Trójka Czechowice z MRKS Czechowice 270261
   
   

Komunikat
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 20.01.2016 10:20
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 27.01.2018 22:12

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Bełk1530
2Bytom1529
3Czaniec1528
4Radziechowy1524
5Wodzisław1524
6Goczałkowice1522
7Wilcza1522
8Tychy II1521
9Gaszowice1421
10Landek1519
11TSP II1417
12Racibórz1415
13Ustroń1515
14Jasienica1415
15Skoczów1515
16Lędziny1513
Okręgówka
POZDrużynaMPKT
1Czechowice-Dz.1542
2Bestwina1533
3Drogomyśl1528
4Dankowice1427
5Wisła1527
6Jaworze1526
7Koszarawa Ż.1525
8Chybie1523
9Góral1422
10Puńców1522
11Pruchna1516
12Łękawica1513
13Zebrzydowice1513
14Leśna159
15Żabnica156
16Wilkowice155
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Zabłocie1330
21909 Piast1326
3Goleszów1325
4Skoczów II1324
5Kończyce M.1324
6Pogwizdów1323
7Bąków1320
8Kończyce W.1318
9Strumień1318
10Brenna1315
11Kaczyce1314
12Pielgrzymowice1313
13Dębowiec1312
14Ochaby130
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1336
2Rajcza1333
3Milówka1331
4Babia Góra1328
5Radziechowy II1325
6Pietrzykowice1223
7Czernichów1319
8Gilowice1212
9Cisiec1311
10Lipowa1310
11Sopotnia1210
12Pewel M.137
13Soła Ż.137
14Ujsoły126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bronów1127
2Jaworze II1126
3Międzybrodzie1126
4Ligota1123
5Wilamowice1119
6Kozy1117
7Grodziec1116
8Rybarzowice1113
9Zabrzeg119
10Bujaków117
11Kalna 117
12Łodygowice110
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze922
2Istebna920
3Górki W.914
4Hażlach914
5Nierodzim913
6Wielkie II913
7Iskrzyczyn913
8Pierściec912
9Rudnik95
10Golasowice91
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Juszczyna1025
2Zarzecze1021
3Trzebinia1021
4Pewel Śl.1020
5Jeleśnia1017
6Słotwina1015
7Korbielów1014
8Bystra (k. Żywca)1010
9Łękawica II108
10Kocierz104
11Przyborów101