Planowa wygrana Rudnika

Spotkanie ostatniego w tabeli zespołu z zajmującym oczko wyżej Rudnikiem zakończyło się pewną wygraną gości.

Wynik spotkania otworzył w 4 minucie gry Krystian Zorychta, po kilkudziesięciu sekundach z rzutu wolnego wyrównał Damian Kożdoń i mecz rozpoczął się od nowa. W miarę upływu czasu co raz większą przewagę uzyskiwali goście czego efektem były bramki zdobywane w drugiej połowie spotkania.

Na prowadzenie wyprowadził Rudniczan, ponownie pokonując Jenknera Zorychta, a wynik ustalił na dwie minuty przed końcem gry Władysław Gaszczyk.

Rudnik awansował na miejsce trzecie od końca, Goleszów wciąż jest ostatni.

B Skoczów
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 13.10.2013 18:21
LKS Goleszów IILKS Rudnik
1:3
(1:1)
Trenerzy:
Przemysław MisiarzJan Strządała
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 1:2
  • 1:3
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Ilość widzów: 50
    Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 6)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4.78 (ilość oddanych głosów: 9)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice716
    2Czaniec715
    3Odra713
    4Czechowice-Dz.713
    5Goczałkowice712
    6Ustroń712
    7TSP II612
    8Tychy II711
    9Jasienica610
    10Bełk710
    11Łaziska Grn.68
    12Landek68
    13Radziechowy77
    14MKP Odra73
    15Wilcza71
    16Skoczów71
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Lędziny818
    2Pszczyna715
    3Bestwina714
    4Dankowice814
    5Jaworze813
    6Bestwinka813
    7BKS Stal712
    8Wola812
    9Wisła Wlk.712
    10Studzienice711
    11Łąka811
    12Cielmice67
    13Rekord II86
    14Czechowice-Dz. II86
    15Bieruń84
    16Rudołtowice73
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica819
    2Drogomyśl818
    3Puńców817
    4Góral815
    51909 Piast815
    6Koszarawa Ż.814
    7Rajcza613
    8Pietrzykowice811
    9Milówka810
    10Zebrzydowice810
    11Wisła79
    12Żabnica77
    13Chybie86
    14Pruchna86
    15Strumień86
    16Goleszów84
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Ligota618
    2Kozy512
    3TSP III412
    4Czaniec II510
    5Zabrzeg610
    6Grodziec68
    7Rybarzowice57
    8Godziszka65
    9Jaworze II44
    10Bujaków64
    11Mazańcowice51
    12Łodygowice60
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast39
    2Rudnik39
    3Piast II47
    4Ochaby46
    5Wielkie II46
    6Kaczyce44
    7Dębowiec44
    8Górki W.33
    9Golasowice51
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Cisiec410
    2Koszarawa II49
    3Juszczyna47
    4Korbielów47
    5Kocierz44
    6Trzebinia44
    7TS Przyborów44
    8Cięcina33
    9Pewel Śl.43
    10Ślemień33