Trenerzy - Typerzy cz.5 - Wyniki

Za nami 25 kolejka spotkań Bielskiej Ligi Okręgowej oraz również 5 część naszej zabawy - Trenerzy Typerzy. Aż pięciu trenerów wzięło udział w tej części i według przyjętej zasady miało awansować dwóch najlepszych jednak na drugim miejscu dwóch szkoleniowców zanotowało tą samą ilość punktów. Pierwsze miejsce zdobył Ryszard Staniek (Cukrownik Chybie) z 9 punktami a na drugiej pozycji zostali sklasyfikowani Łukasz Podkański (Sokół Zabrzeg) oraz Sebastian Gruszfeld (Halny Kalna)

TS Koszarawa Żywiec - LKS Pasjonat Dankowice 2:1

Tadeusz Bednarczyk 1:1, 0 pkt.
Łukasz Podkański 2:1, 3 pkt.
Sebastian Gruszfeld 1:2, 0 pkt.
Adam Jachimowicz 2:1, 3 pkt.
Ryszard Staniek 1:1, 0 pkt.

LKS Błyskawica Drogomyśl - LKS Skrzyczne Lipowa 7:1

Tadeusz Bednarczyk 1:0, 1 pkt.
Łukasz Podkański 2:0, 1 pkt.
Sebastian Gruszfeld 3:0, 1 pkt.
Adam Jachimowicz 2:0, 1 pkt.
Ryszard Staniek 4:0, 1 pkt.

KS Halny Kalna - LKS Wisła Strumień 0:2

Tadeusz Bednarczyk - szkoleniowiec zrezygnował z wytypowania wyniku tego spotkania, 0 pkt.
Łukasz Podkański 0:1, 1 pkt.
Sebastian Gruszfeld 2:1, 0 pkt.
Adam Jachimowicz 0:1, 1 pkt.
Ryszard Staniek 0:0, 0 pkt.

GKS Morcinek Kaczyce - LKS Sokół Zabrzeg 6:1

Tadeusz Bednarczyk 2:1, 1 pkt.
Łukasz Podkański 2:2, 0 pkt.
Sebastian Gruszfeld 4:0, 1 pkt.
Adam Jachimowicz 4:1, 1 pkt.
Ryszard Staniek 5:1, 1 pkt.

LKS Radziechowy - LKS Drzewiarz Jasienica 0:2

Tadeusz Bednarczyk 1:2, 1 pkt.
Łukasz Podkański 1:2, 1 pkt.
Sebastian Gruszfeld 0:2, 3 pkt.
Adam Jachimowicz 2:2, 0 pkt.
Ryszard Staniek 0:2, 3 pkt.

RKS Cukrownik Chybie - ZKS Góral Żywiec 0:0


Tadeusz Bednarczyk 0:2, 0 pkt.
Łukasz Podkański 1:3, 0 pkt.
Sebastian Gruszfeld 1:1, 1 pkt.
Adam Jachimowicz 0:1, 0 pkt.
Ryszard Staniek 0:0, 3 pkt.

LKS Bestwina - KS Wisła Ustronianka 1:2

Tadeusz Bednarczyk 0:3, 1 pkt.
Łukasz Podkański 0:3, 1 pkt.
Sebastian Gruszfeld 1:3, 1 pkt.
Adam Jachimowicz - Trener obstawił tylko zwycięstwo swojej drużyny., 0 pkt.
Ryszard Staniek 1:3, 1 pkt.

KS Spójnia Landek - LKS Tempo Puńców 3:1

Tadeusz Bednarczyk 1:1, 0 pkt.
Łukasz Podkański 2:2, 0 pkt.
Sebastian Gruszfeld 0:2, 0 pkt.
Adam Jachimowicz 1:1, 0 pkt.
Ryszard Staniek 1:2, 0 pkt.

Wyniki 5 rundy poniżej :

1. Ryszard Staniek 9 pkt.
2. Łukasz Podkański 7 pkt.
2. Sebastian Gruszfeld 7 pkt.
4. Adam Jachimowicz 6 pkt.
5. Tadeusz Bednarczyk 4 pkt.

Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 14.05.2011 13:12
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 16.05.2011 11:40

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94