PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Kolegium Sędziowskie Bielsko-Biała ogłasza nabór

Kolegium Sędziów Piłki Nożnej Podokręgu Bielsko-Biała organizuje kurs dla kandydatek oraz kandydatów na sędziego piłki nożnej.

Zgłoszenia należy składać do 28 lutego 2021 r. poprzez formularz znajdujący się TUTAJ, lub na adres e-mail: ksbielsko-biala@wp.pl

Zgłoszenie powinno zawierać następujące dane:

- imię i nazwisko
- adres,
- datę urodzenia,
- adres e-mail,
- numer telefonu.


Wymagania:

- ukończone 16 lat
- średnie wykształcenie /lub w trakcie nauki/
- dobry stan zdrowia
- niekaralność
- sprawność fizyczna i sportowa sylwetka


W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:
- 664 266 077 – Piotr Szypuła
 

Kolegium SędziówFoto
Dodany przez: Artur Mazur, dnia: 29.01.2021 19:57
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 31.01.2021 13:14

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83