PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Czwartkowa Zimowa Liga Orlików

KS Kuźnia Ustroń zachęca do udziału w Zimowej Lidze Orlików, organizowanej dla drużyn w kategorii wiekowej Orlik (2010 i młodszych).

Turniej będzie się odbywał w każdy czwartek, począwszy od 21 stycznia 2021 roku. Zakończenie zaplanowano na dzień 12 marca 2021 roku. W przypadku niekorzystnych warunków pogodowych 2 terminy rezerwowe to 18 oraz 25 marca 2021 roku.

Mecze będą rozgrywane równolegle na 3 boiskach.

Czas gry każdego spotkania to 40 minut.

Gramy 7x7 oraz w systemie „każdy z każdym”.

W ramach jednej kolejki każda drużyna rozegra dwa spotkania.

Mecze będą rozgrywane w godzinach od 16:00-19:00.

W ciągu 8 tygodni każda drużyna rozegra 18 spotkań po 40 minut = 720 minut

Zapisy prowadzimy do 15 stycznia 2021 roku.

Więcej informacji uzyskać można pod nr telefonu +48 665 580 398.

Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa!

TurniejMłodzież
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 05.01.2021 12:55
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 05.01.2021 12:57

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83