PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Turniej eliminacyjny MP U15 w futsalu

3 Stycznia na Hali GOSiR w Wilkowicach odbędzie się druga runda eliminacji Młodzieżowych MP w Futsalu w kategorii wiekowej U15. Po jesiennych zmaganiach które miały miejsce w Gliwicach, tabeli przewodzi Rekord Bielsko-Biała z kompletem zwycięstw. Drużyna gospodarzy turnieju zajmuje miejsce 4, wyprzedzając Piast Gliwice.

Postaramy się o przeprowadzenie transmisji na żywo z tego wydarzenia, początek transmisji zaplanowano na 9:50 - pierwsze spotkanie rozpocznie się o 10:00. W rozgrywkach udział biorą zespoły z Wilkowic i Bielska-Białej.

10:00 GLKS Wilkowice - GSF Gliwice
10:40 Gwiazda Ruda Śląska - Piast Gliwice
11:20 Rekord Bielsko-Biała SSA - GSF Gliwice
12:00 GLKS Wilkowice - Gwiazda Ruda Śląska
12:40 Piast Gliwice - Rekord Bielsko-Biała SSA
13:20 GSF Gliwice - Gwiazda Ruda Śląska
14:00 GLKS Wilkowice - Piast Gliwice
14:40 Rekord Bielsko-Biała SSA - Gwiazda Ruda Śląska
15:20 Piast Gliwice - GSF Gliwice
16:00 GLKS Wilkowice - Rekord Bielsko-Biała SSA

TurniejPodokręg BielskoMłodzieżFutsalWideo
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.01.2021 13:21
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.01.2021 13:22
IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83