PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Puchar Bielska zapisy

Zapisy do Pucharu Bielska dzikich drużyn zostały oficjalnie otwarte , organizowany przez Bielska Ligę Szóstek i Bielska Federacje Sportów Amatorskich

Przed nami kolejny rok zmagań pucharowych. Poniżej znajdziecie szczegóły dotyczące zbliżającego się wielkimi krokami .

Pucharu Bielska startuje od styczeń/luty 2021 do czerwca 2021.

Atrakcyjne nagrody dla najlepszych .

Puchar rozgrywany będzie w formie:

Grupy po 4 drużyny – każda drużyna rozegra 3 mecze

Play-off – z grup awansuje 1 i 2 drużyna do turnieju finałowego -1 mecz zwycięzca awansuje dalej

Regulamin taki sam jak BL6.pl

Zapraszamy do gry !

W jaki sposób dokonać opłaty weryfikacyjnej?

Wpisowe za całą drużynę 300 zł.

Stowarzyszenie Bielska Federacja Sportów Amatorskich

Zapisy drużyn przyjmujemy emaliowo .

Liczba miejsc ograniczona 16 max 24 !

Termin wpłat

od 14.12.2020 do 04.01.2021

Nr Konta do wpłat :

32 1090 1740 0000 0001 3579 7316

Tytuł przelewu: [nazwa drużyny]

Zapisy dotyczą wszystkich drużyn.

W razie pytań zapraszamy.

Kontakt

Mailowy bielskaliga6@gmail.com

Organizator 571 388 898

fb https://www.facebook.com/fatimaalandzimi.walter

#bl6 #bielskaligaszóstek #bielskaliga6 #dziekiedrużyny

PARTNERZY MEDIALNI 

 

AmatorzyNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 18.12.2020 15:13
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 18.12.2020 15:14

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83