PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mecz bez historii

W meczu 11. kolejki PKO Ekstraklasy Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 0-2 (0-1) ze Śląskiem Wrocław.

Już od pierwszych minut sobotniej rywalizacji było widać przewagę w wyszkoleniu technicznym w zespole gości. Po błędach Karola Danielaka i Aleksandra Komora do piłki dopadł Róbert Pich, który mierzonym uderzeniem pokonał bramkarza gospodarzy. Kolejne minuty, to stopniowe przeniesie ciężaru gry na połowę wrocławian, lecz Górale nie zdołali pokonać dobrze dysponowanego Matúša Putnockiego. W drugiej połowie Śląsk kontrolował przebieg gry, a Marcel Zylla chwilę po wejściu na murawę ustalił wynik spotkania.

Podbeskidzie, kolejny mecz rozegra już we wtorek, a rywalem będzie Zagłębie Lubin.

Podbeskidzie Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław 0:2 (0-1)

0:1 Róbert Pich 4’
0:2 Marcel Zylla 66

Podbeskidzie: 40. Michal Peškovič - 8. Karol Danielak, 3. Aleksander Komor, 4. Milan Rundić, 22. Kacper Gach - 50. Maksymilian Sitek (82, 77. Konrad Gutowski), 21. Gergő Kocsis (82, 99. Iván Martín), 19. Michał Rzuchowski (72, 6. Tomasz Nowak), 17. Mateusz Marzec (63, 10. Desley Ubbink), 11. Łukasz Sierpina (72, 32. Serhij Miakuszko) - 95. Marko Roginić.

Śląsk: 1. Matúš Putnocký - 18. Lubambo Musonda, 3. Piotr Celeban, 15. Márk Tamás, 4. Dino Štiglec - 10. Bartłomiej Pawłowski (77, 11. Fabian Piasecki), 29. Krzysztof Mączyński (90, 6. Rafał Makowski), 31. Maciej Pałaszewski, 8. Mateusz Praszelik (63, 25. Marcel Zylla), 7. Róbert Pich (89, 19. Patryk Janasik) - 9. Erik Expósito (78, 28. Waldemar Sobota).

żółte kartki: Roginić, Martín - Celeban, Zylla, Musonda.

sędziował: Dominik Sulikowski (Gdańsk).

Mecz bez udziału publiczności.

EkstraklasaTS Podbeskidzie
Dodany przez: Gabriel Bartelmus, dnia: 28.11.2020 22:19
Zmodyfikowany przez: Gabriel Bartelmus, dnia: 28.11.2020 22:20

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83