PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielska Liga Szóstek Zapowiedz

Przed nami 16 kolejka Bielskiej Ligi 6! W tym tygodniu tak samo jak w poprzednim zaczynamy już w piątek! W pierwszej lidze czeka na kilka naprawdę interesujących spotkań! Na początek starcie beniaminków Ratusz bg vs DKS Komorowice! Dks Komorowice rozegra 2 spotkania w ten weekend , w drugim zmierzy się z aktualnym mistrzem BGT emocji na pewno nie zabraknie ! Spotkanie na szczycie czeka nas w meczy Young Power vs Wolne Atomy! te spotkanie może zdecydować kto zostanie mistrzem w tym roku ! W drugiej lidze mecz o 1 miejsce! bo tak można nazwać starcie GOOD Squad vs Ekipa Szczurek ! ten mecz bardzo dużo powie nam o awansie do 1 ligi ! Ekipa Szczurek w ten weekend zagra również 2 mecze a w drugi zmierzy się z Black Devils ! Devilsi chcąc zostać w walce o 1 miejsce ten mecz muszą po porostu wygrać ! Zapraszamy wszystkich na Orlika dopingować nasze drużyny !

PARTNERZY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI 

Piątek
20 listopada, 2020 Goød Squad vs Ekipa Szczurek 17:00
20 listopada, 2020 Malbec vs Leśny Klub Sportowy 18:00
20 listopada, 2020 KS DRUKARZE vs Cygański Tartan 19:00
20 listopada, 2020 Ratusz BGT vs DKS Komorowice 20:00
20 listopada, 2020 Fc Piwnica vs Black Game Team 21:00

Sobota
21 listopada, 2020 BB RAPTORS vs FC Brothers 12:00
21 listopada, 2020 WYINDYWIDUALIZOWANI vs Goød Squad 13:00
21 listopada, 2020 Lej Mi Pół vs Navy Bears 14:00
21 listopada, 2020 FX Robot vs DKS Lipnik 15:00
21 listopada, 2020 Inter Melanż vs The Shakers 16:00
21 listopada, 2020 Bielska vs Ratusz BGT 17:00
21 listopada, 2020 SPARTA 2010 BB vs Fc Albatros 18:00
21 listopada, 2020 FC Wapienica vs Fc Piwnica 19:00

Niedziela
22 listopada, 2020 Fc Pomarańcza vs 4Fun Football Team 10:00
22 listopada, 2020 Piwkorze vs Młode Wilki 11:00
22 listopada, 2020 Krulewska Purpura vs TI FLUID SYSTEMS 12:00
22 listopada, 2020 Black Devils vs Ekipa Szczurek 13:00
22 listopada, 2020 The Shakers vs Navy Bears 15:00
22 listopada, 2020 Young Power vs Wolne Atomy 16:00
22 listopada, 2020 Black Game Team vs DKS Komorowice 18:00
22 listopada, 2020 Malbec vs FC Wapienica 19:00
22 listopada, 2020 Team Spirit vs KS DRUKARZE 20:00

AmatorzyZapowiedźNie tylko piłkaBielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 20.11.2020 12:13
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 22.11.2020 11:52

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83