PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Za nami 15 kolejka BL 6 ! Od tego weekendu nasze drużyny zaczęły zmagania już od piątku więc czekało nas jeszcze wiecej emocji niż zawsze ! Drużyny nas nie zawiodły ! Najciekawszym spotkaniem było starcie FC Wapienicy vs DKS Komorowice ! Beniaminek z komorowic który do tej pory bardzo dobrze spisywał się i walczył o awans uległ doświadczoenj drużynie FC Wapienicy 5:1 i jego  zapał do ogaromnej sensacji w tym sezonie został ostudzony, ale dalej ma szanse walczyć o najwyższe cel. Drużyna Wapienicy awansowała na 2 miejsce i jest tuż za Young power!  Drugi z beniaminków Ratusz BGT wygrał 4:2 z drużyną Bielska 4:2. Wpadkę zaliczyła również drużyna Albatorsów które przegrała 9:0 z druzyna Leśnego klubu sportowego.
W Drugich ligach mecz na szycie stoczyły drużyny TI Fluid System vs Inter melanż - mecz ten był bardzo wyrównany i gdyby nie fakt że drużyna Ti raziła brakiem skuteczności  wyszarpała by 1pkt ale wynik tego spotkania to 4:5 dla Melanżu! 
W Drugiej lidze B Drukarze zmierzyli się z fc Brothers - które zafundowało sędzią pokaz strzelania bramek i wygrali wynikiem 11:3. Drukarze spadli w tabeli na 5 pozycję ale dalej liczą się w walce o awans ! Bardzo wyrównany mecz stoczyły drużyny Black Devils Vs Cygański tartan o czym może świadczyć wynik do połowy 0:0 co jest bardzo rzadko spotykane. Wynik tego spotkania to również remis  2:2. Pewne zwycięstwo zanotowała ekipa good Squad nad Team spirit 11:4, ale następnego dnia odrobiając zaległy mecz zaledwie zremisowała z świetnie spisującymi się Młodymi Wilkami 5:5 ! które mogły zgarnąć pełną póle pkt ale w samym końcówce meczu nie strzeliły 3 okazji "sam na sam". Gratulujemy bramkarzowi Good Squadu !

PARTNERZY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI 

13 listopada, 2020      Team Spirit vs Ekipa Szczurek    0 - 18    
13 listopada, 2020      Młode Wilki vs Goød Squad    5 - 5    
13 listopada, 2020      KS DRUKARZE vs FC Brothers    3 - 11    
13 listopada, 2020      Ratusz BGT vs Bielska    4 - 2    

14 listopada, 2020      Fc Albatros vs Leśny Klub Sportowy    0 - 9    
14 listopada, 2020      FC Wapienica vs DKS Komorowice    5 - 1    
14 listopada, 2020      Navy Bears vs Krulewska Purpura    10 - 0    
14 listopada, 2020      4Fun Football Team vs FX Robot    1 - 6    
14 listopada, 2020      Goød Squad vs Team Spirit    11 - 4    
14 listopada, 2020      FC Brothers vs WYINDYWIDUALIZOWANI    6 - 0    
14 listopada, 2020      Cygański Tartan vs Black Devils    2 - 2    

15 listopada, 2020      Cygański Tartan vs Młode Wilki    3 - 6    
15 listopada, 2020      KS DRUKARZE vs Piwkorze    10 - 0    
15 listopada, 2020      The Shakers vs Fc Pomarańcza    10 - 4    
15 listopada, 2020      Lej Mi Pół vs FX Robot    6 - 4    
15 listopada, 2020      TI FLUID SYSTEMS vs Inter Melanż    4 - 5    
15 listopada, 2020      Navy Bears vs 4Fun Football Team    7 - 3
15 listopada, 2020      Fc Piwnica vs Bielska    6 - 3

AmatorzyPodsumowanieNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 18.11.2020 21:16
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 18.11.2020 21:16

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83