PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Pogrom Sokoła w Bestwinie

Nie mieli żadnej litości nad rywalem z Woli gracze LKS Bestwina. O ile po pierwszej połowie obie drużyny schodziły na przerwę przy dwubramkowej przewadze gospodarzy, to spotkanie ostatecznie zakończyło się strzeleniem dziewięciu bramek przez Bestwinę.

Wygrana umocniła zespół Bestwiny na ligowym podium, praktycznie zapewniając podopiecznym trenera Szymali pozostanie w grupie mistrzowskiej. Goście, po kolejnej w sezonie klęsce, z 7 punktami na koncie, zajmują miejsce trzecie od końca w ligowej tabeli.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 17.10.2020 20:06
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 17.10.2020 20:26
LKS BestwinaLKS Sokół Wola
9:0
(2:0)
Trenerzy:
Sławomir SzymalaRafał Kula (do 8.09.2020 r. Dariusz Grzesik)
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  • 7:0
  • 8:0
  • 9:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Janusz Mytych
    • Sędzia liniowy Paweł Mazurkiewicz
    • Sędzia liniowy Mateusz Machulik
    Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 3)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 3.33 (ilość oddanych głosów: 3)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice1228
    2Odra1227
    3Jasienica1322
    4Landek1221
    5TSP II1320
    6Bełk1220
    7Tychy II1419
    8Rozwój1218
    9Czaniec1318
    10Turza Śl.1117
    11Ustroń1217
    12Odra Centrum1215
    13Łękawica1014
    14Czechowice-Dz.1214
    15Przyszowice1112
    16Radziechowy126
    17Pszczyna136
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilkowice1028
    2Bystra (k. Bielska)1022
    3Bronów1022
    4Wilamowice1019
    5Wapienica1018
    6Hecznarowice1012
    7Międzyrzecze1010
    8Kozy1010
    9Kobiernice109
    10Międzybrodzie109
    11Ligota107
    12Buczkowice105
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Leśna1030
    2Gilowice1123
    3Babia Góra1222
    4Jeleśnia1222
    5Koszarawa II1121
    6Lipowa1217
    7Bystra (k. Żywca)1117
    8Soła Ż.1115
    9Słotwina1114
    10Juszczyna1111
    11Radziechowy II1111
    12Zarzecze129
    13Czernichów117
    14Sopotnia126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Grodziec716
    2Porąbka716
    3Bujaków815
    4Mazańcowice815
    5Czaniec II513
    6Zabrzeg912
    7Godziszka77
    8Rybarzowice76
    9Wilkowice II86
    10Łodygowice81
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica II821
    2Cisiec819
    3Pewel Śl.813
    4Ślemień812
    5Trzebinia812
    6Korbielów89
    7Kocierz88
    8Cięcina87
    9TS Przyborów83