PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Pewne zwycięstwo rezerw

Rezerwy Podbeskidzia Bielsko-Biała bez problemu pokonały na własnym obiekcie Iskrę Pszczyna, wygrywając 3:0.

Do przerwy gospodarze prowadzili, po trafieniu Jana Borka w 36 minucie gry. Po zmianie stron ten sam zawodnik w minucie pięćdziesiątej oraz sześćdziesiątej pokonał jeszcze dwukrotnie Mateusza Tkacza. Ostatnie trafienie to celne uderzenie z rzutu karnego.

Druga drużyna  Podbeskidzia, z siedemnastoma punktami na swym koncie, zajmuje obecnie miejsce ósme w ligowej tabeli, beniaminek z Pszczyny, z sześcioma oczkami, zamyka tabelę.

IV Liga gr.2
Dodany przez: Adrian Czyż, dnia: 17.10.2020 17:52
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 17.10.2020 18:21
TS Podbeskidzie Bielsko-Biała II MKS Iskra Pszczyna
3:0
(1:0)
Trenerzy:
Adrian OleckiJanusz Iłczyk
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Dawid Cieślok
  • Sędzia liniowy Marcin Giziński
  • Sędzia liniowy Robert Reguła
Ocena poziomu meczu: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 2 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83