PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielska Liga Szóstek Zapowiedz

Przed Nami 11 kolejka Bielskej Ligi 6,  w tym tygodniu zmagania zaczną się od godziny 12.20 w sobotę i jak zawsze potrwają do godziny 21 w niedziele więc przed nami spora dawka emocji ! W ten weekend nie zabraknie hitów! Na przeciw siebie staną ekipy BGT i Ratusza! o kolejne punkty i umocnienie się na pozycji lidera powalczy ekipa Young power która Young power. Najciekawiej zapowiadajacym się pojedynkiem jest jednak starcie 2 i 3 miejsce czyli Wolne atomy podejmą beniaminka DKS Komorowice ! Będzie to na pewno ciekawe spotkanie ???? W drugich ligach w tym tygodniu trochę spokojniej Lej mi pół powalczy o kolejne zwycięstwo czy uda im się utrzymać serię  i wygrać "wszystko " ? ich przeciwnikiem będzie FX robots - warto dodać że w ten weekend Roboty stoczyły 2 boje na boisku i z obu wyszli zwycięsko ???? czy powstrzymaja Lej mi pół ? 
Zapraszamy na trybuny ! 
PS. Wiemy że pogoda nie dopisuje ale nasze drużyny na pewno was rozgrzeją ! ????

PARTNERZY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI 

Sobota
17 października, 2020      Navy Bears vs FC IRONCLAD    12:00    
17 października, 2020      WYINDYWIDUALIZOWANI vs BB RAPTORS    13:00
17 października, 2020      Team Spirit vs Black Devils    14:00
17 października, 2020      Piwkorze vs Cygański Tartan    15:00
17 października, 2020      Młode Wilki vs Ekipa Szczurek    16:00
17 października, 2020      The Shakers vs 4Fun Football Team    17:00    
17 października, 2020      Stare Bielsko FC vs Young Power    18:00
17 października, 2020      DKS Komorowice vs Malbec    19:00    
17 października, 2020      Fc Albatros vs FC Wapienica    20:00

Niedziela
18 października, 2020      Krulewska Purpura vs Fc Pomarańcza    10:00    
18 października, 2020      Lej Mi Pół vs FX Robot    11:00    
18 października, 2020      TI FLUID SYSTEMS vs DKS Lipnik 12:00
18 października, 2020      Młode Wilki vs Ekipa Szczurek    13:00
18 października, 2020      Piwkorze vs Cygański Tartan    14:00    
18 października, 2020      Bielski Team vs Fc Albatros    15:00    
18 października, 2020      SPARTA 2010 BB vs Young Power    16:00
18 października, 2020      Leśny Klub Sportowy vs Fc Piwnica 17:00    
18 października, 2020      Black Game Team vs Ratusz BGT    18:00
18 października, 2020      DKS Komorowice vs Wolne Atomy    19:00
18 października, 2020      KS DRUKARZE vs FC Brothers    20:00    

ZapowiedźNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 16.10.2020 19:57
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 16.10.2020 19:57

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83