PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Skromne zwycięstwo Błękitnych

Ostatnia drużyna w tabeli podejmowała u siebie solidny zespół z Pierścca. Faworyt spotkania wydawał się klarowny, jednak gospodarze postawili gościom twarde warunki i minimalnie przegrali.

Jedyna bramka w tym spotkaniu padła w 22 minucie, kiedy w 22 minucie Tomasz Chmiel pokonał Jarosława Haducha. Promyk nadal, z zerowym dorobkiem punktowym, zamyka tabelę, Błękitni, z osiemnastoma punktami, na miejscu czwartym.

A Skoczów
Dodany przez: Sebastian Czyż, dnia: 12.10.2020 18:15
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.10.2020 18:22
MKS Promyk GolasowiceLKS Błękitni Pierściec
0:1
(0:1)
Trenerzy:
Damian GrzybekDariusz Malchar
Strzelcy bramek:
  •  
  • 0:1
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Rafał Górczyński
  • Sędzia liniowy Krystian Żydek
  • Sędzia liniowy Adam Krzempek
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83