PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Gilowice lepsze od Fiodorów

Przed meczem w Wieprzu, wyżej w tabeli plasowali się gracze z Gilowic i to oni przyjechali na mecz z dwójką Radziechów, jako faworyci spotkania. Drużyna gości w obu częściach meczu po razie pokonywała bramkarza miejscowych.

Gospodarze w końcówce zdołali, co prawda, zdobyć bramkę kontaktową, jednak na wyrównanie zabrakło już im czasu. Beskid pozostaje czwarty, Radziechowy wciąż na miejscu dziesiątym.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.10.2020 21:18
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.10.2020 09:33
GKS Radziechowy-Wieprz IILKS Beskid Gilowice
1:2
(0:1)
Trenerzy:
Krzus DamianŁukasz Barcik (do 1.07.2020 r. Bartosz Sala)
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 1:2
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Sebastian Szczotka
  • Sędzia liniowy Bartłomiej Gruszecki
  • Sędzia liniowy Sebastian Holisz
Ilość widzów: 30
Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83