PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Jeleśnia wciąż zwycięska

Nie było niespodzianki w meczu Soły z Jeleśnianką. Będący w świetnej formie ostatnimi czasy, gracze z Jeleśni pewnie pokonali w Żywcu Sołę, zdobywając decydujące o losach spotkaniach bramki jeszcze w pierwszej odsłonie.

Jeleśnianka zajmuje w tabeli miejsce drugie, Soła jest szósta.

A Żywiec
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 11.10.2020 21:14
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.10.2020 09:31
TS Soła ŻywiecLKS Jeleśnianka Jeleśnia
0:3
(0:3)
Trenerzy:
Marcin KasperekWojciech Wróbel
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mariusz Zygmunt
    • Sędzia liniowy Oskar Harężlak
    • Sędzia liniowy Piotr Fundanicz
    Ilość widzów: 150
    Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice1228
    2Odra1227
    3Jasienica1322
    4Landek1221
    5TSP II1320
    6Bełk1220
    7Tychy II1419
    8Rozwój1218
    9Czaniec1318
    10Turza Śl.1117
    11Ustroń1217
    12Odra Centrum1215
    13Łękawica1014
    14Czechowice-Dz.1214
    15Przyszowice1112
    16Radziechowy126
    17Pszczyna136
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Wilkowice1028
    2Bystra (k. Bielska)1022
    3Bronów1022
    4Wilamowice1019
    5Wapienica1018
    6Hecznarowice1012
    7Międzyrzecze1010
    8Kozy1010
    9Kobiernice109
    10Międzybrodzie109
    11Ligota107
    12Buczkowice105
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Leśna1030
    2Gilowice1123
    3Babia Góra1222
    4Jeleśnia1222
    5Koszarawa II1121
    6Lipowa1217
    7Bystra (k. Żywca)1117
    8Soła Ż.1115
    9Słotwina1114
    10Juszczyna1111
    11Radziechowy II1111
    12Zarzecze129
    13Czernichów117
    14Sopotnia126
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Grodziec716
    2Porąbka716
    3Bujaków815
    4Mazańcowice815
    5Czaniec II513
    6Zabrzeg912
    7Godziszka77
    8Rybarzowice76
    9Wilkowice II86
    10Łodygowice81
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica II821
    2Cisiec819
    3Pewel Śl.813
    4Ślemień812
    5Trzebinia812
    6Korbielów89
    7Kocierz88
    8Cięcina87
    9TS Przyborów83