PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Podrażniony lider gromi

Podrażnieni ostatnim niepowodzeniem piłkarze GLKS-u Wilkowice przystąpili do rywalizacji z Orłem Kozy w bojowych nastrojach. Trzeba przyznać, iż podopieczni trenera Krzysztofa Bąka urządzili sobie istny trening strzelecki.

Łupem strzeleckim, po równo, podzielili się Dominik Kępys oraz Janusz Bąk, którzy po czterokroć znajdowali patenat na bramkarza gości, Dominika Orszulika.

GLKS Wilkowice wciąż na czele Bielskiej Klasy A, zespół z Kóz plasuje się na szóstej lokacie.

A Bielsko
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 10.10.2020 19:22
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.10.2020 11:51
GLKS WilkowiceLKS Orzeł Kozy
8:0
(3:0)
Trenerzy:
Krzysztof BąkMarcin Stefanowicz
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  • 7:0
  • 8:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Przemysław Krzempek
  • Sędzia liniowy Sławomir Kantor
  • Sędzia liniowy Grzegorz Stebel
Ilość widzów: 50
Ocena poziomu meczu: 2.3 (ilość oddanych głosów: 10)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 4.33 (ilość oddanych głosów: 9)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83