PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Za nami starcia 9 kolejki Bielskiej Ligi 6 ! W pierwszej lidze po wspaniałym meczu beniaminek DKS Komorowice pewnie pokonał 9:0 drużynę FC piwnicy i udowodnił tym samym że w tym sezonie walczy o najwyższe cele. Drugi z beniaminków Ratusz BGT również sięgnął po 3 pkt wygrywając z ekipą Bielskiego Temu 10:7 ( Bielski team z powodu braków kadrowych grał cały mecz w 5 ), mecz mimo wszystko jak widać po wyniku nie był jednostronny. W drugej lidze Inter Melanż pokonał az 19:4 drużyną FX Robots. do niespodzianki doszło w meczu Ti Fluid vs Shekersi gdzie świetnie grająca drużyna Shakersow zatrzymała w drodze po awans drużyna TI remisując 4-4 a emocje były do końca meczu. W Drugiej ludzie B również remis zakończył się mecz drużyn które najlepiej aktualnie sobie radzą tj. Good Squad vs ekipa Szczurek - wynik tego spotkania to 3:3 - ale bramka wyrównująca dla ekipy szczurek padła W OSTATNIEJ sekundzie meczu ! Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność !

PARTNERZY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI 

3 października, 2020 Bielski Team vs Ratusz BGT 7 - 10
3 października, 2020 Fc Albatros vs Wolne Atomy 2 - 9
3 października, 2020 Krulewska Purpura vs FC IRONCLAD 10 - 0
3 października, 2020 Navy Bears vs 4Fun Football Team 6 - 3
3 października, 2020 Lej Mi Pół vs DKS Lipnik 7 - 5
3 października, 2020 TI FLUID SYSTEMS vs The Shakers 4 - 4
3 października, 2020 Młode Wilki vs Black Devils 9 - 1
3 października, 2020 Team Spirit vs WYINDYWIDUALIZOWANI 4 - 2
4 października, 2020 Goød Squad vs Ekipa Szczurek 3 - 3
4 października, 2020 Team Spirit vs Black Devils 4 - 2
4 października, 2020 KS DRUKARZE vs Cygański Tartan 6 - 6
4 października, 2020 Inter Melanż vs FX Robot 19 - 4
4 października, 2020 SPARTA 2010 BB vs Stare Bielsko FC 4 - 4
4 października, 2020 DKS Komorowice vs Fc Piwnica 9 - 0
4 października, 2020 Black Game Team vs Bielska 8 - 1

AmatorzyPodsumowanieNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 08.10.2020 12:35
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 08.10.2020 12:36

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1228
2Odra1227
3Jasienica1322
4Landek1221
5TSP II1320
6Bełk1220
7Tychy II1419
8Rozwój1218
9Czaniec1318
10Turza Śl.1117
11Ustroń1217
12Odra Centrum1215
13Łękawica1014
14Czechowice-Dz.1214
15Przyszowice1112
16Radziechowy126
17Pszczyna136
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1028
2Bystra (k. Bielska)1022
3Bronów1022
4Wilamowice1019
5Wapienica1018
6Hecznarowice1012
7Międzyrzecze1010
8Kozy1010
9Kobiernice109
10Międzybrodzie109
11Ligota107
12Buczkowice105
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1030
2Gilowice1123
3Babia Góra1222
4Jeleśnia1222
5Koszarawa II1121
6Lipowa1217
7Bystra (k. Żywca)1117
8Soła Ż.1115
9Słotwina1114
10Juszczyna1111
11Radziechowy II1111
12Zarzecze129
13Czernichów117
14Sopotnia126
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Grodziec716
2Porąbka716
3Bujaków815
4Mazańcowice815
5Czaniec II513
6Zabrzeg912
7Godziszka77
8Rybarzowice76
9Wilkowice II86
10Łodygowice81
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83