PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Trzebinia - Łękawica II 0:5

Wysokim wynikiem zakończyło się spotkanie w Świnnej, gdzie Grapa Trzebinia podejmowała rezerwy Orła Łękawica. Podopieczni Krzysztofa Pielesza nie mieli litości dla swojego przeciwnika, którego pokonali aż 5:0. Łupem bramkowych podzielili się Łukasz Mrózek - zdobywca hattricka oraz Tomasz Biółka i Robert Mrózek.

B Żywiec
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 04.10.2020 16:32
LKS Grapa TrzebiniaLKS Orzeł Łękawica II
0:5
(0:3)
Trenerzy:
Paweł HankusKrzysztof Pielesz
Strzelcy bramek:
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 0:4
  • 0:5
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Kacper Wojtyła
    • Sędzia liniowy Józef Wróbel
    • Sędzia liniowy Aleksander Moroń
    Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 4)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Książenice1128
    2Odra1227
    3Bełk1220
    4Jasienica1219
    5Landek1118
    6Rozwój1218
    7Czaniec1318
    8TSP II1217
    9Ustroń1217
    10Tychy II1316
    11Odra Centrum1115
    12Łękawica914
    13Czechowice-Dz.1114
    14Turza Śl.1014
    15Przyszowice109
    16Radziechowy116
    17Pszczyna126
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Leśna927
    2Jeleśnia1122
    3Koszarawa II1021
    4Gilowice1020
    5Babia Góra1119
    6Lipowa1117
    7Soła Ż.1014
    8Bystra (k. Żywca)1014
    9Słotwina1013
    10Juszczyna1011
    11Radziechowy II1010
    12Czernichów107
    13Zarzecze116
    14Sopotnia115
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Bujaków815
    2Mazańcowice715
    3Czaniec II513
    4Grodziec613
    5Porąbka613
    6Zabrzeg812
    7Wilkowice II76
    8Godziszka64
    9Rybarzowice63
    10Łodygowice71
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Cisiec819
    2Łękawica II718
    3Pewel Śl.813
    4Ślemień812
    5Trzebinia812
    6Korbielów89
    7Kocierz78
    8Cięcina87
    9TS Przyborów83