PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Porażka w Gdańsku

Podbeskidzie Bielsko-Biała przegrało 0-4 (0-3) z Lechią Gdańsk, w meczu 5. kolejki PKO Ekstraklasy.

Chociaż początek nie zapowiadał takiej katastrofy, to w 13. minucie, po dobrze wykonanym rzucie wolnym przez Rafała Pietrzaka i minimalnym rykoszecie, gospodarze wyszli na prowadzenie. Z biegiem czasu przewaga miejscowych rosła a dwa razy do siatki bezradnego Martina Polačka trafił - Flávio Paixão. W samej końcówce sobotniej rywalizacji bramkę zdobył Łukasz Zwoliński, który ustawił wynik spotkania na 4:0.

Podbeskidzie kolejne spotkanie rozegra w najbliższą sobotę a rywalem „Górali” będzie Stal Mielec. Pierwszy gwizdek zabrzmi o godzinie 15:00, na Stadionie Miejskim w Bielsku-Białej.

Lechia Gdańsk - TS Podbeskidzie Bielsko-Biała 0-4 (0-3)

1:0 Rafał Pietrzak 13'
2:0 Flávio Paixão 30'
3:0 Flávio Paixão 42'
4:0 Łukasz Zwoliński 90'

Lechia: 12. Dušan Kuciak - 19. Karol Fila, 25. Michał Nalepa, 5. Bartosz Kopacz, 2. Rafał Pietrzak - 8. Omran Haydary (86, 17. Mateusz Żukowski), 6. Jarosław Kubicki, 36. Tomasz Makowski (70, 21. Mateusz Sopoćko), 7. Maciej Gajos (79, 80. Egzon Kryeziu), 20. Conrado (79, 32. Egy Maulana Vikri) - 28. Flávio Paixão (70, 9. Łukasz Zwoliński).

Podbeskidzie: 1. Martin Polaček - 2. Filip Modelski, 3. Aleksander Komor, 4. Milan Rundić, 22. Kacper Gach - 8. Karol Danielak (56, 11. Łukasz Sierpina), 15. Jakub Bieroński (56, 14. Filip Laskowski), 21. Gergő Kocsis, 6. Tomasz Nowak (71, 10. Desley Ubbink), 95. Marko Roginić (70, 17. Mateusz Marzec) - 9. Kamil Biliński.

żółte kartki: Makowski, Kubicki - Roginić, Biliński, Modelski.

sędziował: Tomasz Kwiatkowski (Warszawa).
widzów: 4877.

EkstraklasaTS Podbeskidzie
Dodany przez: Gabriel Bartelmus, dnia: 27.09.2020 17:07
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 27.09.2020 19:56

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83