PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Mazańcowice - Wilkowice II 4:1

Faworytem spotkania LKS-u Mazańcowice z rezerwami GLKS-u Wilkowice byli podopieczni Zbigniewa Fijaka. Spotkanie rozpoczęło się dla nich pechowo, bo Adrian Łabys pokonał własnego bramkarza. Potem było już tylko lepiej, bo po bramkach Krzysztofa Rajdy, Patryka Mucharskiego, Krystiana Wojnara oraz Daniela Rodaka pokonali gości 4:1.
 

B Bielsko
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 27.09.2020 11:48
LKS MazańcowiceGLKS Wilkowice II
4:1
(2:1)
Trenerzy:
Zbigniew Fijak Mirosław Szymura
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 4:1
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Szymon Kochański
  • Sędzia liniowy Radosław Dzida
  • Sędzia liniowy Daniel Pysz
Ocena poziomu meczu: 5 (ilość oddanych głosów: 2)
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: 5 (ilość oddanych głosów: 1)
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83