PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Porąbka - Zabrzeg 3:2

Wszystkie bramki w starciu Zapory Porąbka z Sokołem Zabrzeg padły w drugiej odsłonie gry. Bohaterem miejscowych okrzyknięty został Marek Micherda, który po meczu mógł się poszczycić skompletowaniem hattricka.

B Bielsko
Dodany przez: Artur Mazur, dnia: 27.09.2020 06:00
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 27.09.2020 10:40
LKS Zapora PorąbkaLKS Sokół Zabrzeg
3:2
(0:0)
Trenerzy:
Maciej Gilek Bogdan Rozmus
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 1:1
  • 2:1
  • 3:1
  • 3:2
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Daniel Frydel
        • Sędzia liniowy Damian Orłowski
        • Sędzia liniowy Jakub Fabiszewski
        Ocena poziomu meczu: 2.33 (ilość oddanych głosów: 3)
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: 1 (ilość oddanych głosów: 6)
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Odra1639
        2Książenice1635
        3Landek1530
        4Turza Śl.1629
        5Rozwój1628
        6Bełk1627
        7Jasienica1627
        8Ustroń1624
        9Tychy II1622
        10TSP II1621
        11Łękawica1519
        12Czaniec1618
        13Odra Centrum1618
        14Przyszowice1515
        15Czechowice-Dz.1414
        16Radziechowy157
        17Pszczyna166
        Okręgówka g.5
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        Okręgówka g.6
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Wilkowice1131
        2Bronów1125
        3Bystra (k. Bielska)1123
        4Wilamowice1122
        5Wapienica1121
        6Hecznarowice1112
        7Międzyrzecze1111
        8Kozy1110
        9Kobiernice119
        10Międzybrodzie119
        11Buczkowice118
        12Ligota117
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Leśna1339
        2Babia Góra1325
        3Gilowice1323
        4Koszarawa II1322
        5Jeleśnia1322
        6Soła Ż.1321
        7Bystra (k. Żywca)1320
        8Lipowa1317
        9Słotwina1315
        10Juszczyna1315
        11Radziechowy II1314
        12Zarzecze1310
        13Sopotnia139
        14Czernichów137
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Czaniec II822
        2Porąbka919
        3Grodziec919
        4Mazańcowice915
        5Bujaków815
        6Zabrzeg912
        7Godziszka910
        8Wilkowice II99
        9Rybarzowice96
        10Łodygowice91
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        <brak danych>
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Łękawica II821
        2Cisiec819
        3Pewel Śl.813
        4Ślemień812
        5Trzebinia812
        6Korbielów89
        7Kocierz88
        8Cięcina87
        9TS Przyborów83