PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Czaniec II - Mazańcowice 6:0

Druga drużyn LKS-u Czaniec pokonała na własnym obiekcie LKS Mazańcowice aż 6:0. Dzięki wysokiemu zwycięstwu piłkarze z Czańca awansowali na pozycję lidera. Goście z Mazańcowic, dla których była to pierwsza porażka w sezonie, są na miejscu trzecim.

B Bielsko
Dodany przez: Adrian Czyż, dnia: 21.09.2020 19:56
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 21.09.2020 20:37
LKS Czaniec IILKS Mazańcowice
6:0
(1:0)
Trenerzy:
Sławomir TynkaZbigniew Fijak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Skład sędziowski:
      • Sędzia główny Piotr Fundanicz
      • Sędzia liniowy Dawid Oimina
      • Sędzia liniowy Wojciech Ogiegło
      Ilość widzów: 75
      Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5
      Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
      Oceń: 1 2 3 4 5

      Komentarze

      Wasze komentarze

      IV Liga Śląska
      POZDrużynaMPKT
      1Odra1639
      2Książenice1635
      3Landek1530
      4Turza Śl.1629
      5Rozwój1628
      6Bełk1627
      7Jasienica1627
      8Ustroń1624
      9Tychy II1622
      10TSP II1621
      11Łękawica1519
      12Czaniec1618
      13Odra Centrum1618
      14Przyszowice1515
      15Czechowice-Dz.1414
      16Radziechowy157
      17Pszczyna166
      Okręgówka g.5
      POZDrużynaMPKT
      <brak danych>
      Okręgówka g.6
      POZDrużynaMPKT
      <brak danych>
      A Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Wilkowice1131
      2Bronów1125
      3Bystra (k. Bielska)1123
      4Wilamowice1122
      5Wapienica1121
      6Hecznarowice1112
      7Międzyrzecze1111
      8Kozy1110
      9Kobiernice119
      10Międzybrodzie119
      11Buczkowice118
      12Ligota117
      A Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      <brak danych>
      A Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Leśna1339
      2Babia Góra1325
      3Gilowice1323
      4Koszarawa II1322
      5Jeleśnia1322
      6Soła Ż.1321
      7Bystra (k. Żywca)1320
      8Lipowa1317
      9Słotwina1315
      10Juszczyna1315
      11Radziechowy II1314
      12Zarzecze1310
      13Sopotnia139
      14Czernichów137
      B Klasa Bielsko
      POZDrużynaMPKT
      1Czaniec II822
      2Porąbka919
      3Grodziec919
      4Mazańcowice915
      5Bujaków815
      6Zabrzeg912
      7Godziszka910
      8Wilkowice II99
      9Rybarzowice96
      10Łodygowice91
      B Klasa Skoczów
      POZDrużynaMPKT
      <brak danych>
      B Klasa Żywiec
      POZDrużynaMPKT
      1Łękawica II821
      2Cisiec819
      3Pewel Śl.813
      4Ślemień812
      5Trzebinia812
      6Korbielów89
      7Kocierz88
      8Cięcina87
      9TS Przyborów83