PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Cięcina-Pewel Ślemieńska 2:3

Drużyna Pewli Ślemieńskiej do 87 minuty pewnie prowadziła, po bramkach  Łukasza Kruczyńskiego, Łukasza Ścieszki i Kamila Wiewióry. W samej końcówce gospodarze zdobyli dwie bramki, po strzałach rezerwowych Marcina Osojcy i Artura Marszałka, jednak na wyrównanie zabrakło im czasu.

B Żywiec
Dodany przez: Sebastian Czyż, dnia: 21.09.2020 18:11
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 21.09.2020 20:08
LKS Świt CięcinaLKS Pewel Ślemieńska
2:3
(0:2)
Trenerzy:
Maciej SkolarzTadeusz Barcik, Arkadiusz Urbaniec
Strzelcy bramek:
  • 0:1
  • 0:2
  • 0:3
  • 1:3
  • 2:3
Żółte kartki:
Skład sędziowski:
  • Sędzia główny Szymon Stefaniak
  • Sędzia liniowy Andrzej Białek
  • Sędzia liniowy Marcin Szymański
Ocena poziomu meczu: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5
Ocena pracy sędziego: Nie oddano jeszcze żadnego głosu w tej sondzie
Oceń: 1 2 3 4 5

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Książenice1128
2Odra1227
3Bełk1220
4Jasienica1219
5Landek1118
6Rozwój1218
7Czaniec1318
8TSP II1217
9Ustroń1217
10Tychy II1316
11Odra Centrum1115
12Łękawica914
13Czechowice-Dz.1114
14Turza Śl.1014
15Przyszowice109
16Radziechowy116
17Pszczyna126
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna927
2Jeleśnia1122
3Koszarawa II1021
4Gilowice1020
5Babia Góra1119
6Lipowa1117
7Soła Ż.1014
8Bystra (k. Żywca)1014
9Słotwina1013
10Juszczyna1011
11Radziechowy II1010
12Czernichów107
13Zarzecze116
14Sopotnia115
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Bujaków815
2Mazańcowice715
3Czaniec II513
4Grodziec613
5Porąbka613
6Zabrzeg812
7Wilkowice II76
8Godziszka64
9Rybarzowice63
10Łodygowice71
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Cisiec819
2Łękawica II718
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz78
8Cięcina87
9TS Przyborów83