PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Wyszarpane zwycięstwo

Dużego pecha miała dziś drużyna Muńcuła Ujsoły, która bramkę, dającą zwycięstwo Koszarawie Żywiec, straciła w 95 minucie gry.
 

Gospodarze długo nie poddawali się faworyzowanej Koszarawie a nawet w 51 minucie objęli niespodziwane prowadzenie, po trafieniu Miłosza Wojnara. Goście doprowadzili do wyrównania w 80 minucie, po bramce Krzysztofa Walkiewicza i wynik remisowy utrzymywał się aż do 93 minuty spotkania. Wtedy to "złotą głowką" popisał się Daniel Grabski, pozbawiając Muńcuła jednego punktu.

Koszarawa jest druga, Muńcuł zamyka tabelę.

Okręgówka
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 12.09.2020 22:13
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 14.09.2020 10:18
LKS Muńcuł UjsołyTS Koszarawa Żywiec
1:2
(0:0)
Trenerzy:
Krzysztof KarpetaTomasz Fijak
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 1:1
  • 1:2
Żółte kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Nowak
    • Sędzia liniowy Paweł Mołek
    • Sędzia liniowy Nikodem Bryzek
    Ilość widzów: 50
    Ocena poziomu meczu: 4.63 (ilość oddanych głosów: 8)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 2.27 (ilość oddanych głosów: 15)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Odra1024
    2Książenice924
    3Bełk1017
    4Czaniec1015
    5Łękawica914
    6TSP II914
    7Czechowice-Dz.1014
    8Ustroń914
    9Tychy II1013
    10Turza Śl.913
    11Jasienica1013
    12Rozwój1012
    13Landek912
    14Odra Centrum99
    15Radziechowy96
    16Pszczyna96
    17Przyszowice96
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Czaniec II513
    2Mazańcowice512
    3Grodziec510
    4Porąbka510
    5Bujaków59
    6Zabrzeg56
    7Wilkowice II55
    8Godziszka54
    9Rybarzowice53
    10Łodygowice50
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    <brak danych>
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica II615
    2Cisiec615
    3Pewel Śl.612
    4Trzebinia712
    5Ślemień711
    6Kocierz57
    7Korbielów66
    8Cięcina74
    9TS Przyborów83