PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielska Liga Szóstek Zapowiedź

W najbliższy weekend na boisku przy ulicy Piastowskiej odbędzie się następna kolejka Bielskiej Ligi 6, w poprzednim tygodniu emocji nie brakowało, niektóre drużyny wróciły do gry dla innych weekend okazał się smutny.
W tym tygodniu najciekawszymi spotkaniami starcie Young powar vs Bielski Team , oraz BGT vs Bielski Team ( tak Bielski team w ten weekend gra 2 mecze! ) , w drugich ligach Ciekawie zapowiada się spotkanie Good squad które w 5 kolejce zawidoło vs BB raportos które wygrało swoj mecz ! Również bardzo interesująca sytuacja panuje na szczycie tabli ligi 2B - gdzie dalej komplet zwycięstw należy do Cygańskiego Tartanu ! Czy komuś uda się ich zatrzymać ? O swoje pierwsze punkty w dalszym ciągu powalczą ekipy Krulewska purpura , Team Spirit oraz Młode Wilki które jak do tej pory nie zdobyły ani 1 pkt.
Zapraszamy!

PARTNERZY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI 

12 września, 2020 Cygański Tartan vs Ekipa Szczurek 13:00
12 września, 2020 Team Spirit vs Młode Wilki 14:00
12 września, 2020 FC IRONCLAD vs Lej Mi Pół 15:00
12 września, 2020 WYINDYWIDUALIZOWANI vs BB RAPTORS 16:00
12 września, 2020 The Shakers vs Krulewska Purpura 17:00
12 września, 2020 Young Power vs Bielski Team 18:00
12 września, 2020 Ratusz BGT vs Wolne Atomy 19:00

13 września, 2020 DKS Lipnik vs Fc Pomarańcza 10:00
13 września, 2020 Black Devils vs FC Brothers 11:00
13 września, 2020 BB RAPTORS vs Goød Squad 12:00
13 września, 2020 4Fun Football Team vs Inter Melanż 13:00
13 września, 2020 FC IRONCLAD vs FX Robot 14:00
13 września, 2020 Stare Bielsko FC vs DKS Komorowice 15:00
13 września, 2020 Young Power vs Ratusz BGT 16:00

13 września, 2020 Bielska vs Fc Albatros 18:00
13 września, 2020 Fc Piwnica vs Malbec 19:00
13 września, 2020 WYINDYWIDUALIZOWANI vs KS DRUKARZE 20:00

AmatorzyZapowiedźNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 11.09.2020 17:50
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 11.09.2020 22:26

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83