PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielska Liga Szóstek Zapowiedz

W najbliższy weekend rozpocznie się 5 kolejka Bielskiej Ligi Szóstek ! I proszę nam uwierzyć że są drużyny które nie przegrały jeszcze żadnego meczu ! a są nimi Young Power , Black Game Team, Lej mi Pół, Ti Fluid System ,Cygański tartan, Ekipa Szczurek,Malbec oraz Good Squad! Na Drugim końcu są również drużyny które nie zdobyły jeszcze w ligowych zmaganiach ani 1 pkt tj. Krulewska Purpura, Młode Wilki, Wyindywidualizowani, Team Spirit oraz BB Raptors! 5 kolejka pokaże czy któraś z drużyn czołowych straci pkt ? a może nastąpi przebudzienie drużyn którym na razie idzie bardzo słabo ? Meczem kolejki zapowiada się starcie Ratusz BGT VS FC Wapienica! Zapraszamy wszystkich w weekend na Orlika !

PARTNERZY

 

 

PARTNERZY MEDIALNI 

5 września, 2020 Krulewska Purpura vs TI FLUID SYSTEMS 13:00
5 września, 2020 Lej Mi Pół vs Navy Bears 14:00
5 września, 2020 FC Brothers vs BB RAPTORS 15:00
5 września, 2020 Ekipa Szczurek vs Black Devils 16:00
5 września, 2020 Inter Melanż vs The Shakers 17:00
5 września, 2020 FX Robot vs DKS Lipnik 18:00
5 września, 2020 Fc Albatros vs DKS Komorowice 19:00
5 września, 2020 Ratusz BGT vs FC Wapienica 20:00
6 września, 2020 Fc Pomarańcza vs 4Fun Football Team 10:00
6 września, 2020 Ekipa Szczurek vs FC Brothers 11:00
6 września, 2020 Goød Squad vs WYINDYWIDUALIZOWANI 12:00
6 września, 2020 Młode Wilki vs Piwkorze 13:00
6 września, 2020 FX Robot vs Krulewska Purpura 14:00
6 września, 2020 Wolne Atomy vs Fc Piwnica 15:00
6 września, 2020 Bielski Team vs Stare Bielsko FC 16:00
6 września, 2020 Fc Albatros vs Young Power 17:00
6 września, 2020 Black Game Team vs Leśny Klub Sportowy 18:00
6 września, 2020 Malbec vs Bielska 19:00
6 września, 2020 KS DRUKARZE vs Team Spirit 20:00

 

 

AmatorzyZapowiedźNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 04.09.2020 16:47
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 04.09.2020 16:49

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1742
2Książenice1738
3Landek1633
4Turza Śl.1732
5Rozwój1731
6Bełk1730
7Jasienica1730
8Ustroń1727
9Tychy II1725
10TSP II1724
11Łękawica1622
12Czaniec1721
13Przyszowice1618
14Odra Centrum3218
15Czechowice-Dz.1517
16Radziechowy1610
17Pszczyna179
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83