PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielska Liga Szóstek Zapowiedz

Przed nami następna kolejka Bielskiej Ligi Szóstek, w ten weekend odbędzie się 18 meczów w których drużyny na pewno zostawią serce na boisku żeby zainkasować 3 pkt! W pierwszej lidze najciekawiej zapowiada się spotkanie Sparty z Bielskim Teamem - Sparta jak na razie rewelacyjnie weszła w sezon i zobaczymy czy podtrzyma dobrą passę ???? 
W drugich ligach są dalej drużyny które do tej pory wygrały wszystkie swoje mecze i ciekawe czy po tej kolejce dalej zostanie drużyna która będzie mogła się tym szczycić szczególnie że zaplanowane jest właśnie starcie Cygańskiego Tartnu vs Black Devils (obie drużyny na razie mają na swoich kontach same wygrane). Również Good Squad , Lej mi Pół, Ti Fluid , The Shakers , grają w ten weekend i również maja pełna pulę ! ZAPRASZAMY na mecze !

29 sierpnia, 2020      Team Spirit vs Goød Squad    12:00
29 sierpnia, 2020      DKS Lipnik vs FC IRONCLAD    13:00
29 sierpnia, 2020      Black Devils vs Cygański Tartan    14:00
29 sierpnia, 2020      BB RAPTORS vs Ekipa Szczurek    15:00
29 sierpnia, 2020      WYINDYWIDUALIZOWANI vs FC Brothers    16:00
29 sierpnia, 2020      4Fun Football Team vs FX Robot    17:00
29 sierpnia, 2020      Leśny Klub Sportowy vs DKS Komorowice    18:00
29 sierpnia, 2020      SPARTA 2010 BB vs Bielski Team    19:00
30 sierpnia, 2020      The Shakers vs Fc Pomarańcza    10:00
30 sierpnia, 2020      TI FLUID SYSTEMS vs Inter Melanż    11:00
30 sierpnia, 2020      Leśny Klub Sportowy vs SPARTA 2010 BB    12:00
30 sierpnia, 2020      Navy Bears vs Krulewska Purpura    13:00
30 sierpnia, 2020      Black Devils vs WYINDYWIDUALIZOWANI    14:00
30 sierpnia, 2020      Stare Bielsko FC vs Fc Albatros    15:00
30 sierpnia, 2020      Fc Piwnica vs Ratusz BGT    16:00
30 sierpnia, 2020      Bielska vs Wolne Atomy    17:00
30 sierpnia, 2020      Malbec vs Bielski Team    19:00
30 sierpnia, 2020      Piwkorze vs KS DRUKARZE    20:00
 

Partnerzy

               

                

Partnerzy Medialni

       

   

      

AmatorzyZapowiedźNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 29.08.2020 10:10
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 29.08.2020 10:12

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83