PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielska Liga Szóstek Zapowiedz

Przed nami 3 kolejka bielskiej ligi 6 , już w ten weekend okaże się kto utrzyma passę zwycięstw? A może ktoś przerwie serie porażek? Meczem tej kolejki zapowiada się stracie Tv Albatros vs Sparta 2010 BB która znakomicie wystartowała w tym sezonie i wygrała swoje w pierwsze mecze. 
W drugiej lidze swój pierwszy mecz zagra druyzna Black Devils. Będzie to ich inauguracja sezonu, zmierzą się z drużyną  BB Raptros. 
W tej kolejce mamy również 2 zawodników zawieszonych za czerwone kartki które ujrzeli w 2 kolejce.

Sobota
22 sierpnia, 2020      Inter Melanż vs Navy Bears    15:00    
22 sierpnia, 2020      Bielski Team vs Leśny Klub Sportowy    16:00    
22 sierpnia, 2020      FX Robot vs The Shakers    17:00    
22 sierpnia, 2020      Fc Albatros vs SPARTA 2010 BB    18:00

Niedziela
23 sierpnia, 2020      Fc Pomarańcza vs TI FLUID SYSTEMS    10:00    
23 sierpnia, 2020      SPARTA 2010 BB vs Bielska    11:00    
23 sierpnia, 2020      Krulewska Purpura vs Lej Mi Pół    12:00    
23 sierpnia, 2020      Piwkorze vs FC Brothers    13:00    
23 sierpnia, 2020      WYINDYWIDUALIZOWANI vs Cygański Tartan 14:00    
23 sierpnia, 2020      FC IRONCLAD vs 4Fun Football Team    15:00    

23 sierpnia, 2020      Fc Piwnica vs FC Wapienica    17:00    
23 sierpnia, 2020      Wolne Atomy vs Young Power    18:00    
23 sierpnia, 2020      Malbec vs Stare Bielsko FC    19:00    
23 sierpnia, 2020      BB RAPTORS vs Black Devils    20:00    

Partnerzy

    

                

Partnerzy Medialni

       

   

      

AmatorzyZapowiedźNie tylko piłkaBielska Liga 6
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 21.08.2020 16:26
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 21.08.2020 16:30

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1642
2Książenice1638
3Landek1533
4Turza Śl.1632
5Rozwój1631
6Bełk1630
7Jasienica1630
8Ustroń1627
9Tychy II1625
10TSP II1624
11Łękawica1522
12Czaniec1621
13Przyszowice1518
14Odra Centrum1618
15Czechowice-Dz.1417
16Radziechowy1510
17Pszczyna169
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
11Wapienica II00
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83