PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Jasienica24
HIstoria Sportu

Lepsza Wisła z Wisły

W pojedynku dwóch Wiseł, tej z Wisły i tej ze Strumienia, lepsza okazała się ta pierwsza.

Podopieczni Tomasza Wuwra pokonali swoich przeciwników 3:1. Już kilka minut po rozpoczęciu spotkania Szymon Płoszaj pewnie wykorzystał rzut karny, a stan meczu wyrównał parę minut później Przemysław Wadas.

Jeszcze przed zejściem na przerwą gospodarze wyszli na prowadzenie. Szymon Woźniczka przeprowadził szybką akcję, po której Wojciech Małyjurek, uderzeniem piłki głową, pokonał Bartosza Grabowskiego. Wynik spotkania ustalił nie kto inny, jak snajper miejscowych - Szymon Płoszaj, który pięknym strzałem umieścił piłkę tuż pod poprzeczką.