PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Raport z finałowej fazy Pucharu Bielskiej Ligi Szóstek

W fazie pucharowej spotkały się druzyny :

Wolne Atomy-Tiki Taka - był to bardzo zacięty mecz który zakończył się wynikiem 3:3! Konieczne było rozegranie rzutów karnych w których lepszą drużyną okazała się Tiki Taka trafiając 2 rzuty karne i tracąc tylko 1 bramkę.

W drugim meczu cwierćfinałowym na przeciwko siebie stanęły drużyny Young power Vs Wapienickie Lewy - mecz miał zupełnie inny obrót niż pierwszy ćwierćfinał, drużyna Young power łatwo i pewnie wygrała 12:1 ! - Był to najwyższy wynik fazy pucharowej GRATULUJEMY!

W trzecim meczu BGT zagrał z DKS Komorowice mecz na początku nie zapowiadał takiej porażki DKS, lecz finalny wynik to 9:2 DLA BGT!

Ostatni mecz Ćwierćfinałowy y to Fc wapienica vs Łks Kombajn Łazy, drugo ligowa drużyna LKS walczyła ale nie miała argumentów w starciu z pierwszoligową FC Wapienicą i uległa 7:1

Mecze Półfinałowe rozpoczął mecz BGT z Fc Wapienica( która nie ukrywajmy miała najłatwiejszego rywala w fazie ćwierćfinałów ) ale w tym meczu pokazali że są w półfinałach nie z przypadku. Mecz był bardzo wyrównany , szybki a pięknych akcji w nim nie brakowało !  Wynik tego starcia to 3:2 dla Drużyny BGT która po bardzo dobrym meczu melduje się w Finale  PUCHARU !

 

Drugi mecz półfinałowy rozegrały drużyny Young Power i Tiki taki - Faworytem po bardzo wysokim zwięciestwie w porzednim meczu byłi gracze Young Power, którzy nie rozczarowali i zasłużenie wygrali z Tiki Taka 5:2 awansując jako druga najlepsza drużyna w całej lidze do finału !

Wielki Finał Bielskiej Ligi Szóstek !

Po całym turnieju spodziewaliśmy się w finale naprawdę wielkiego widowiska.... i dziękujemy drużyną że nas nie zawiodły ! Takie mecze można oglądać codziennie! Drużyny grały bardzo szybką dokładna piłkę , Akcje tzw. "palce lizać " ! ????  Mecz był bardzo wyrównany , czasami było widać że zawodnikom udzielają się nerwy i stres. Zwycięsko z tego pojedynku wyszła drużyna BLACK GAME TEAM która wygrała 3:2! Serdecznie gratulujemy zarówno zwyciężcą jak i przeciwnikom Young power za fenomenalne widowisko!

No i oczywiście naszym kibicom którzy w tak wielkie świeto Bielskiej Piłki nas nie zawiedli i bardzo licznie wstawili się na widowni !

 

Chcielibyśmy również coś napisać o meczu  o 3 miejsce w którym " zmierzyli" się FC wapienica vs Tiki taka ale.... Fc Wapinica  oddała mecz walkowerem ????

AmatorzyPodsumowanieBielska Liga 6Puchar Ligi
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 02.07.2020 17:45
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 02.07.2020 17:47

Komentarze

Wasze komentarze

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Ślemień13
2Cisiec13
3Trzebinia13
4Kocierz00
5Łękawica II00
6Pewel Śl.00
7Cięcina10
8Korbielów10
9TS Przyborów10