Skład IV Ligi oraz lig okręgowych 2020/2021

Komisja do spraw Rozgrywek Śląskiego ZPN, zaprezentowała w komunikacie składy IV Ligi i Lig Okręgowych na sezon 2020/2021. Podano również informację o zakończeniu rozgrywek III Ligi gr.3, awans do II ligi uzyskał Śląsk Wrocław II.

20 czerwca poznamy Mistrza IV Ligi Śląskiej. Na obiekcie Polonii Łaziska Górne, zmierzą się w jednym spotkaniu barażowym zespoły LKS Goczałkowice Zdrój i Szombierki Bytom.

Dodatkowo rozgrywki o Puchar Polski zostały przedłużone do dnia 31 lipca 2020 r. Inauguracja sezonu 2020/2021 zaplanowana została na drugą połowę lipca - kluby uczestniczące w rozgrywkach mają czas do 20 czerwca na zgłoszenie się do rozgrywek.

Według zaprezentowanego podziału IV Liga wyglądać będzie następująco:

Grupa I:

1. Szombierki Bytom (w przypadku przegranego barażu)
2. Unia Kosztowy
3. Znicz Kłobuck
4. Warta Zawiercie
5. Ruch Radzionków
6. AKS Mikołów
7. Przemsza Siewierz
8. Polonia Poraj
9. Raków Częstochowa II
10. Sarmacja Będzin
11. Unia Dąbrowa Górnicza
12. Śląsk Świętochłowice
13. Gwarek Ornontowice
14. Slavia Ruda Śląska
15. RKS Grodziec
16. Drama Zbrosławice
17. Jedność 32 Przyszowice
18. MKS Myszków
19. Szczakowianka Jaworzno

Grupa II:

1. LKS Goczałkowice Zdrój (w przypadku przegranego barażu)
2. GKS Tychy II
3. Odra Wodzisław Śląski sp. z o.o
4. Unia Książenice
5. Drzewiarz Jasienica
6. LKS Czaniec
7. MRKS Czechowice-Dziedzice
8. Polonia Łaziska Górne
9. Decor Bełk
10. Kuźnia Ustroń
11. Podbeskidzie Bielsko-Biała II
12. Spójnia Landek
13. Odra Centrum Wodzisław Śląski
14. GKS Radziechowy-Wieprz
15. Beskid Skoczów
16. Wilki Wilcza
17. Unia Turza Śląska
18. Iskra Pszczyna
19. Orzeł Łękawica

Liga Okręgowa Bielsko-Tychy

1. LKS Bestwina
2. MKS Lędziny
3. LKS Wisła Wielka
4. Pasjonat Dankowice
5. BKS Stal Bielsko-Biała
6. Czarni Jaworze
7. Ogrodnik Tychy
8. MRKS Czechowice-Dziedzice II
9. LKS Studzienice
10. LKS Łąka
11. Sokół Wola
12. Rekord Bielsko-Biała II
13. KS Bestwinka
14. LKS Rudołtowice-Ćwiklice
15. Piast Bieruń
16. Pionier Pisarzowice
17. Przełom Kaniów
18. GTS Bojszowy
19. ZET Tychy

Liga Okręgowa Skoczów-Żywiec:

1. Tempo Puńców
2. Błyskawica Drogomyśl
3. Soła Rajcza
4. WSS Wisła
5. Podhalanka Milówka
6. Koszarawa Żywiec
7. Spójnia Zebrzydowice
8. Wisła Strumień
9. Góral Żywiec
10. LKS 99 Pruchna
11. Cukrownik Chybie
12. 1909 Piast Cieszyn
13. Bory Pietrzykowice
14. Skałka Żabnica
15. LKS Goleszów
16. LKS Pogórze
17. Góral Istebna
18. Metal Węgierska Górka
19. Muńcuł Ujsoły

Pogrubieni zostali beniaminkowie rozgrywek oraz zespoły, które w przyszłym sezonie mogą w danej lidze nie występować.

Okręgówka4 LigaWydział GierŚląski ZPN
Dodany przez: Adrian Czyż, dnia: 16.05.2020 11:28
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 16.05.2020 12:22

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94