Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Ten weekend był pełen emocji! Niepokonana drużyna BGT przegrała swój pierwszy mecz z drużyna Tiki Taki - która doskonale dopasowała taktykę pod grę przeciwnika, szybkie kontry rozbiły drużynę BGT która w pewnym momencie przegrywała 6:1, finalnie mecz zakończył się wynikiem 8:6. Pierwsze mecze mają za sobą również zawodnicy 2 ligi. Po połączeniu lig ciężko powiedzieć kto aktualnie jest faworytem, czas pokaże!  Aktualnie pierwsze miejsce zajmuje drużyna Wolne Atomy ! ????

Malbec vs. Leśny Klub Sportowy 4:2
8 marzec 2020,niedziela 19:00
Fc Pomarańcza vs. FC Wapienica 2:9
8 marzec 2020,niedziela 18:00
Black Game Team vs. Tiki Taka 6:8
8 marzec 2020,niedziela 17:00
Fc Piwnica vs. Wapienickie Lwy 9:6
8 marzec 2020,niedziela 16:00
Stare Bielsko FC vs. KS Bałagan 7:1
8 marzec 2020,niedziela 15:00
Young Power vs. Fc Albatros 11:2
8 marzec 2020,niedziela 13:00
Bielska vs. SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA 6:5
8 marzec 2020,niedziela 12:00

DKS Komorowice vs. Wolne Atomy 8:3
8 marzec 2020,niedziela 14:00
BB RAPTORS vs. Ratusz BGT 2:6
8 marzec 2020,niedziela 11:00
WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO vs. The Shakers 7:7
8 marzec 2020,niedziela 10:00
Bon Voyage vs. KTS Bez Spiny 2:5
8 marzec 2020,niedziela 09:00
Wolne Atomy vs. The Shakers 8:2
7 marzec 2020,sobota 18:00
Navy Bears vs. FX Robot 11:3
7 marzec 2020,sobota 17:00
Banda Świrów vs. TI FLUID SYSTEMS 2:3
7 marzec 2020,sobota 16:00
New Stars Galaxy vs. Black Devils 3:2
7 marzec 2020,sobota 15:00
LKS KOMBAJN ŁAZY vs. 4Fun Football Team 10:0
7 marzec 2020,sobota 14:00
FC IRONCLAD vs. Młode Wilki 4:7
7 marzec 2020,sobota 13:00

Partnerzy ligi http://bl6.pl

http://www.megabanie.pl/ 

https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa

https://www.facebook.com/profile.php?id=696709351

https://www.domybos.pl/pl/

https://www.vitasport.pl/

http://kronika.beskidzka.pl/

http://www.beskidzka24.pl/

http://beskidzkapilka.pl

http://tspodbeskidzie.pl

https://bks.bielsko.pl/pilkanozna/

http://bts.rekord.com.pl/

http://Agencja reklamowa - Black Monkey Creation

http://www.kuloodpornibielsko.pl/

http://ekoster.eu

Usługi transportowe Aneta Bednarz 

 

https://grzesznykebab.pl/
Lumac's Barber Shop
Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55 

http://www.spomet.com.pl/pl/
Ogrody Kormoran

AmatorzyPodsumowanieBielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 11.03.2020 13:23
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 11.03.2020 13:24

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94