PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Tabele 2019 - Okręgówka 6

Zapraszamy na kolejną część statystycznego podsumowania rundy jesiennej sezonu 2019/2020. Poniżej znajdują się tabele w różnej konfiguracji Ligi Okręgowej gr. 6. W najbliższym czasie pojawią się kolejne klasy rozgrywkowe.

Spotkania u siebie:

1. LKS Orzeł Łękawica 7   18   24 : 7   6 0 1
2. LKS Soła Rajcza 8   16   28 : 18   5 1 2
3. KKS Spójnia Zebrzydowice 8   16   14 : 10   5 1 2
4. LKS Tempo Puńców 6   15   18 : 4   5 0 1
5. LKS Błyskawica Drogomyśl 7   15   9 : 5   5 0 2
6. TS Koszarawa Żywiec 8   13   17 : 7   4 1 3
7. LKS Podhalanka Milówka 8   13   17 : 16   4 1 3
8. LKS 99 Pruchna 8   13   14 : 13   4 1 3
9. TS 1909 Piast Cieszyn 9   13   15 : 15   4 1 4
10. RKS Cukrownik Chybie 7   13   10 : 10   4 1 2
11. LKS Wisła Strumień 8   12   13 : 18   4 0 4
12. KS Góral Żywiec 8   10   11 : 11   3 1 4
13. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 8   7   21 : 26   2 1 5
14. LKS Bory Pietrzykowice 8   5   8 : 21   1 2 5
15. LKS Goleszów 9   5   9 : 24   1 2 6
16. WSS Wisła 3   4   5 : 4   1 1 1

 
Spotkania na wyjeździe:

1. WSS Wisła 12   22   33 : 18   7 1 4
2. LKS Tempo Puńców 9   20   15 : 8   6 2 1
3. LKS Orzeł Łękawica 8   19   24 : 10   6 1 1
4. LKS Błyskawica Drogomyśl 8   18   24 : 9   6 0 2
5. LKS Soła Rajcza 7   16   16 : 7   5 1 1
6. LKS Bory Pietrzykowice 7   10   9 : 20   3 1 3
7. LKS Podhalanka Milówka 7   9   9 : 12   3 0 4
8. TS Koszarawa Żywiec 7   8   8 : 6   2 2 3
9. KS Góral Żywiec 7   8   7 : 8   2 2 3
10. LKS Wisła Strumień 7   7   12 : 21   2 1 4
11. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 7   6   9 : 15   2 0 5
12. LKS 99 Pruchna 7   5   8 : 22   1 2 4
13. KKS Spójnia Zebrzydowice 7   4   11 : 14   1 1 5
14. TS 1909 Piast Cieszyn 6   3   5 : 14   1 0 5
15. RKS Cukrownik Chybie 8   3   11 : 23   1 0 7
16. LKS Goleszów 6   0   8 : 26   0 0 6

 
Spotkania tylko 1 połowa:

1. LKS Tempo Puńców 15   34   18 : 3   10 4 1
2. LKS Orzeł Łękawica 15   31   21 : 6   9 4 2
3. LKS Soła Rajcza 15   25   17 : 8   6 7 2
4. TS 1909 Piast Cieszyn 15   23   13 : 8   6 5 4
5. LKS Błyskawica Drogomyśl 15   22   11 : 6   5 7 3
6. LKS Podhalanka Milówka 15   22   13 : 12   6 4 5
7. KKS Spójnia Zebrzydowice 15   21   11 : 9   6 3 6
8. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 15   21   14 : 19   6 3 6
9. WSS Wisła 15   19   9 : 8   4 7 4
10. RKS Cukrownik Chybie 15   19   7 : 9   5 4 6
11. KS Góral Żywiec 15   17   8 : 10   4 5 6
12. TS Koszarawa Żywiec 15   16   12 : 8   3 7 5
13. LKS Wisła Strumień 15   16   13 : 21   4 4 7
14. LKS Bory Pietrzykowice 15   15   8 : 17   4 3 8
15. LKS 99 Pruchna 15   13   7 : 18   3 4 8
16. LKS Goleszów 15   8   5 : 25   1 5 9

 
Spotkania tylko 2 połowa:

1. LKS Błyskawica Drogomyśl 15   35   22 : 8   11 2 2
2. LKS Orzeł Łękawica 15   30   27 : 11   9 3 3
3. WSS Wisła 15   29   29 : 14   9 2 4
4. LKS Soła Rajcza 15   29   27 : 17   8 5 2
5. LKS Tempo Puńców 15   26   15 : 9   7 5 3
6. TS Koszarawa Żywiec 15   24   13 : 5   6 6 3
7. KS Góral Żywiec 15   21   10 : 9   5 6 4
8. LKS 99 Pruchna 15   19   15 : 17   5 4 6
9. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 15   19   16 : 22   5 4 6
10. KKS Spójnia Zebrzydowice 15   18   14 : 15   4 6 5
11. LKS Wisła Strumień 15   14   12 : 18   3 5 7
12. LKS Podhalanka Milówka 15   13   13 : 16   2 7 6
13. LKS Bory Pietrzykowice 15   13   9 : 24   2 7 6
14. RKS Cukrownik Chybie 15   12   14 : 24   3 3 9
15. LKS Goleszów 15   12   12 : 25   2 6 7
16. TS 1909 Piast Cieszyn 15   9   7 : 21   2 3 10

 
Spotkania derbowe podokręg Skoczów

1. LKS Tempo Puńców 8   21   20 : 5   7 0 1
2. LKS Błyskawica Drogomyśl 8   21   14 : 5   7 0 1
3. KKS Spójnia Zebrzydowice 8   15   17 : 10   5 0 3
4. WSS Wisła 8   13   20 : 10   4 1 3
5. LKS Wisła Strumień 8   13   14 : 16   4 1 3
6. LKS 99 Pruchna 8   11   15 : 18   3 2 3
7. RKS Cukrownik Chybie 8   9   8 : 14   3 0 5
8. TS 1909 Piast Cieszyn 8   1   9 : 22   0 1 7
9. LKS Goleszów 8   4   8 : 26   1 1 6

 
Spotkania derbowe podokręg Żywiec:

1. LKS Soła Rajcza 6   16   16 : 6   5 1 0
2. LKS Orzeł Łękawica 6   13   16 : 6   4 1 1
3. TS Koszarawa Żywiec 6   8   9 : 5   2 2 2
4. LKS Bory Pietrzykowice 6   7   5 : 17   2 1 3
5. LKS Podhalanka Milówka 6   6   9 : 13   2 0 4
6. LKS Metal WG Skałka Żabnica 6   6   13 : 17   2 0 4
7. KS Góral Żywiec 6   4   7 : 11   1 1 4

 
Tabela 'Fair Play':

    żk   czk   pkt            
1. LKS Tempo Puńców 19   0   19            
2. LKS Soła Rajcza 22   0   22            
3. WSS Wisła 24   0   24            
4. TS Koszarawa Żywiec 25   0   25            
5. TS Koszarawa Żywiec 25   0   25            
6. LKS Podhalanka Milówka 27   0   27            
7. LKS Orzeł Łękawica 25   1   30            
8. LKS Bory Pietrzykowice 23   2   33            
9. LKS 99 Pruchna 35   0   35            
10. LKS Metal WG - Skałka Żabnica 28   2   38            
11. TS 1909 Piast Cieszyn 34   1   39            
12. KKS Spójnia Zebrzydowice 35   1   40            
13. LKS Goleszów 37   1   42            
14. RKS Cukrownik Chybie 32   4   52            
15. LKS Wisła Strumień 44   2   54            
16. KS Góral Żywiec 47   3   62            

OkręgówkaPodsumowanieStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 02.12.2019 16:28
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 03.12.2019 20:25

Komentarze

Wasze komentarze

Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Kocierz00
2Trzebinia00
3Korbielów00
4Łękawica II00
5Pewel Śl.00
6Ślemień00
7Cięcina00
8TS Przyborów00
9Cisiec00