PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Bielskiej Ligi Szóstek, podsumowanie 1 i 2 ligi

Mistrz niepokonany.

Black Game Team nadal pozostają niepokonani w ligowych bojach. Tym razem wyższość mistrza musiała uznać ekipa Stare Bielsko FC. Young Power po kilku zwycięstwach traci punkty z broniącą się przed spadkiem Spartą 2010. Tiki Taka po ostatniej porażce podnosi się i awansuje na 2 miejsce w tabeli dzięki zwycięstwu nad FC Pomarańczą 9-2

SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA vs. Young Power 3:3
17 listopad 2019,niedziela 19:00
Stare Bielsko FC vs. Black Game Team 2:10
17 listopad 2019,niedziela 18:00
Bielska vs. Malbec 2:3
17 listopad 2019,niedziela 17:00
Fc Piwnica vs. Leśny Klub Sportowy 5:10
17 listopad 2019,niedziela 16:00
Wapienickie Lwy vs. Fc Albatros 2:5
17 listopad 2019,niedziela 15:00
Fc Pomarańcza vs. Tiki Taka 2:9
17 listopad 2019,niedziela 14:00

W drugiej lidze w hicie Banda Świrów wygrała z Ratuszem BGT dzięki czemu awansowała na 2 miejsce w grupie 1. Młode Wilki odnieśli pierwsze ligowe zwycięstwo pokonując Wyindywidualizowanych 3-2. Liderzy obu grup nie bez problemu zgarnęli 3 punkty w pojedynkach z dużo niżej notowanymi przeciwnikami, Bon Voyage wygrało z Navy Bears 6-5 a BB Raptors z New Stars Galaxy 5-4

TI FLUID SYSTEMS vs. Black Devils 4:2
17 listopad 2019,niedziela 20:00
Navy Bears vs. Bon Voyage 5:6
17 listopad 2019,niedziela 13:00
Ratusz BGT vs. Banda Świrów 4:8
17 listopad 2019,niedziela 12:00
The Shakers vs. FX Robot 3:6
17 listopad 2019,niedziela 11:00
WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO vs. Młode Wilki 2:3
16 listopad 2019,sobota 18:00
KTS Bez Spiny vs. DKS Komorowice 0:4
16 listopad 2019,sobota 17:00
DKS Lipnik vs. LKS KOMBAJN ŁAZY 3:6
16 listopad 2019,sobota 16:00
Wolne Atomy vs. 4Fun Football Team 17:0
16 listopad 2019,sobota 15:00
FC IRONCLAD vs. Cocola Bielsko 10:0
16 listopad 2019,sobota 14:00
BB RAPTORS vs. New Stars Galaxy 5:4
16 listopad 2019,sobota 14:00

Partnerzy rozgrywek 

Przemysław Drabek

http://www.kuloodpornibielsko.pl/
www.Mieszek.com
www.megabanie.pl
https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa
https://www.domybos.pl/pl/
Usługi transportowe Aneta Bednarz 
ekoster.eu

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl
tspodbeskidzie.pl

www.facebook.com/ts.podbeskidzie
http://bts.rekord.com.pl/
https://bks.bielsko.pl/pilkanozna/

Lumac's Barber Shop


http://kronika.beskidzka.pl/
http://www.beskidzka24.pl/
beskidzkapilka.pl

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55
Agencja reklamowa - Black Monkey Creation
http://www.spomet.com.pl/pl/
Ogrody Kormoran

AmatorzyBielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 21.11.2019 18:49
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 27.11.2019 18:38

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83