Tabele 2019 - IV Liga

Za nami jakże emocjonujący piłkarski 2019 rok. Co prawda do rozegrania pozostał finał Puchahru Polski na szczeblu podokręgu Bielsko-Biała, jednakże ligowa piłka zakończyła się tydzień temu 15 kolejką gier IV ligi Śląskiej.

Poniżej prezentujemy pierwsze statystyczne podsumowanie rozgrywek jesiennych, na pierwszy rzut będą to różne tabele IV Ligi Śląskiej.

Tabela roczna IV Ligi Śląskiej (za okres 1 stycznia - 31 grudnia 2019):
Pogrubione zostały zespoły występujące w obecnym sezonie;

1.  LKS Goczałkowice Zdrój 31   59   63 : 38   17 8 6
2.  GKS Tychy II 31   56   62 : 39   16 8 7
3.  Drzewiarz Jasienica 30   54   52 : 46   17 3 10
4.  Polonia Łaziska Górne 30   52   50 : 42   15 7 8
5.  LKS Czaniec 31   50   42 : 27   14 8 9
6.  Kuźnia Ustroń 30   49   60 : 46   16 1 13
7.  MRKS Czechowice-Dziedzice 30   49   56 : 50   15 4 11
8.  LKS Bełk 30   47   59 : 55   14 5 11
9.  Podbeskidzie Bielsko-Biała II 30   43   42 : 44   13 4 13
10.  Spójnia Landek 31   40   43 : 44   10 10 11
11.  GKS Radziechowy-Wieprz 30   32   41 : 49   8 8 14
12.  Wilki Wilcza 30   30   37 : 55   9 3 18
13.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 30   30   39 : 64   9 3 18
14.  Unia Książenice 15   27   33 : 26   8 3 4
15.  Odra Wodzisław Śląski 15   27   31 : 17   8 3 4
16.  Dąb Gaszowice 15   10   19 : 33   2 4 9
17.  Płomień Połomia 15   9   25 : 51   3 0 12
18.  Beskid Skoczów 15   9   28 : 39   2 3 10
19.  Unia Racibórz 15   9   22 : 39   2 3 10


Klasyfikacja Fair play:
żółta kartka - 1 pkt
czerwona kartka - 5 pkt

    Ż Cz   pkt
1. Odra Centrum Wodzisław Śląski 19 0   19
2. Podbeskidzie Bielsko-Biała II  16 1   21
3. LKS Czaniec 24 0   24
4. Beskid Skoczów 25 0   25
5. LKS Goczałkowice Zdrój 20 1   25
6. GKS Tychy II 22 1   27
7. MRKS Czechowice-Dziedzice 28 0   28
8. Polonia Łaziska Górne 28 0   28
9. GKS Radziechowy-Wieprz 28 0   28
10. Drzewiarz Jasienica 29 0   29
11. Odra Wodzisław Śląski Sp. z o.o. 30 0   30
12. Decor Bełk 32 0   32
13. Unia Książenice 23 2   33
14. Spójnia Landek 33 0   33
15. Wilki Wilcza 29 1   34
16. Kuźnia Ustroń 39 0   39

 
Tabela spotkań
'u siebie' jesień 2019

1.  Polonia Łaziska Górne 8   18   15 : 3   5 3 0
2.  GKS II Tychy 7   16   17 : 6   5 1 1
3.  Drzewiarz Jasienica 8   16   17 : 12   5 1 2
4.  LKS Goczałkowice Zdrój 6   15   15 : 8   5 0 1
5.  Odra Wodzisław Śląski 9   14   19 : 10   4 2 3
6.  LKS Czaniec 7   14   10 : 2   4 2 1
7.  Unia Książenice 6   13   18 : 9   4 1 1
8.  Podbeskidzie II Bielsko-Biała 8   13   13 : 10   4 1 3
9.  LKS Bełk 8   11   16 : 17   3 2 3
10.  MRKS Czechowice-Dziedzice 7   10   12 : 11   3 1 3
11.  Spójnia Landek 8   9   10 : 12   2 3 3
12.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 7   7   8 : 14   2 1 4
13.  GKS Radziechowy-Wieprz 8   7   13 : 17   2 1 5
14.  Beskid 09 Skoczów 8   7   20 : 22   2 1 5
15.  Kuźnia Ustroń 7   6   15 : 13   2 0 5
16.  Wilki Wilcza 8   4   4 : 11   1 1 6

 
Tabela spotkań
'na wyjeździe' jesień 2019

1.  LKS Goczałkowice Zdrój 9   16   12 : 9   4 4 1
2.  Kuźnia Ustroń 8   15   13 : 12   5 0 3
3.  Unia Książenice 9   14   15 : 17   4 2 3
4.  GKS Tychy II 8   13   19 : 14   4 1 3
5.  Odra Wodzisław Śląski 6   13   12 : 7   4 1 1
6.  MRKS Czechowice-Dziedzice 8   13   17 : 18   4 1 3
7.  LKS Bełk 7   12   9 : 13   4 0 3
8.  LKS Czaniec 8   10   11 : 13   3 1 4
9.  Spójnia Landek 7   10   7 : 8   3 1 3
10.  Drzewiarz Jasienica 7   9   12 : 16   3 0 4
11.  Odra Centrum Wodzisław Śląski 8   9   12 : 21   3 0 5
12.  Podbeskidzie Bielsko-Biała II 7   7   8 : 14   2 1 4
13.  GKS Radziechowy-Wieprz 7   7   9 : 10   1 4 2
14.  Polonia Łaziska Górne 7   5   3 : 15   1 2 4
15.  Wilki Wilcza 7   4   10 : 18   1 1 5
16.  Beskid Skoczów 7   2   8 : 17   0 2 5

 
Tabela spotkań
'1 połowa' jesień 2019

1 GKS Tychy II 15   29   18 : 7   8 5 2
2 Odra Wodzisław Śląski 15   27   17 : 9   7 6 2
3 MRKS Czechowice-Dziedzice 15   25   12 : 9   7 4 4
4 Decor Bełk 15   24   8 : 8   6 6 3
5 LKS Czaniec 15   21   12 : 9   4 9 2
6 LKS Goczałkowice Zdrój 15   21   9 : 7   5 6 4
7 Unia Książenice 15   21   13 : 13   5 6 4
8 Drzewiarz Jasienica 15   21   13 : 14   5 6 4
9 Spójnia Landek 15   20   7 : 6   4 8 3
10 Kuźnia Ustroń 15   19   12 : 10   5 4 6
11 GKS Radziechowy-Wieprz 15   19   9 : 8   4 7 4
12 Podbeskidzie Bielsko-Biała II  15   19   9 : 11   4 7 4
13 Polonia Łaziska Górne 15   14   5 : 10   2 8 5
14 Wilki Wilcza 15   12   5 : 12   2 6 7
15 Beskid Skoczów 15   10   10 : 16   2 4 9
16 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15   10   7 : 17   2 4 9

 
Tabela spotkań
'2 połowa' jesień 2019

1 LKS Goczałkowice Zdrój 15   26   18 : 10   7 5 3
2 Unia Książenice 15   26   20 : 13   7 5 3
3 GKS Tychy II 15   24   18 : 13   6 6 3
4 Kuźnia Ustroń 15   24   16 : 15   6 6 3
5 Polonia Łaziska Górne 15   23   13 : 8   6 5 4
6 LKS Czaniec 15   23   9 : 6   6 5 4
7 Drzewiarz Jasienica 15   22   16 : 14   6 4 5
8 Odra Wodzisław Śląski 15   21   14 : 8   4 9 2
9 Odra Centrum Wodzisław Śląski 15   21   13 : 18   6 3 6
10 Decor Bełk 15   20   17 : 22   6 2 7
11 Podbeskidzie Bielsko-Biała II  15   19   12 : 13   5 4 6
12 MRKS Czechowice-Dziedzice 15   18   17 : 20   5 3 7
13 Beskid Skoczów 15   16   18 : 23   5 1 9
14 Spójnia Landek 15   15   10 : 14   4 3 8
15 GKS Radziechowy-Wieprz 15   15   13 : 19   3 6 6
16 Wilki Wilcza 15   12   9 : 17   3 3 9

 
Tabela derbowa drużyn
"beskidzkich" z podokręgów Bielsko, Skoczów, Żywiec jesień 2019:

1. LKS Czaniec   7   16   12 : 2   5 1 1
2. Drzewiarz Jasienica   7   15   18 : 12   5 0 2
3. Spójnia Landek   7   12   11 : 8   3 3 1
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała II   7   10   8 : 10   3 1 3
5. Kuźnia Ustroń   7   9   12 : 9   3 0 4
6. GKS Radziechowy-Wieprz   7   6   13 : 14   1 3 3
7. MRKS Czechowice-Dziedzice   7   4   11 : 22   1 1 5
8. Beskid Skoczów   7   3   11 : 19   0 3 4

 
Tabela derbowa zespołów
z podokręgu Bielsko-Biała jesień 2019:

1. LKS Czaniec   4   10   8 : 0   3 1 0
2. Spójnia Landek   4   7   7 : 5   2 1 1
3. Drzewiarz Jasienica   4   6   8 : 7   2 0 2
4. Podbeskidzie Bielsko-Biała II   4   6   5 : 6   2 0 2
5. MRKS Czechowice-Dziedzice   4   0   3 : 12   0 0 4

4 LigaStatystyka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 21.11.2019 12:28
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 21.11.2019 14:12

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94