PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
Urodziny obchodzą:
Współpracujemy z:
Bielsko.Biala.pl
Codzienna
ox.pl
HIstoria Sportu

Iskra Rybarzowice poszukuje zawodników

Klub Sportowy Iskra Rybarzowice występujący w bielskiej klasie B poszukuje chętnych do wzmocnienia  zespołu seniorów. 

"Jeżeli jesteś: ambitny, potrafisz się zaangażować, na trening przychodzisz aby pracować i dawać z siebie 200%, podstawy piłki nożnej nie są Ci obce, przedkładasz dobro drużyny nad własne i jesteś gotowy na rywalizację, czekamy właśnie na Ciebie.

Oczekujemy tylko i aż zaangażowania. Oferujemy dobrą zabawę, na treningach, w dniu meczowym jak i na zespołowych eventach.

Poszukujemy zawodników zarówno z przeszłością w ligowej piłce seniorskiej lub juniorskiej jak i graczy orlikowych chcących spróbować swoich sił na większych boiskach. Trenujemy 2 razy w tygodniu + dzień meczowy.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu:

Tel.: +48 510 931 946
e-mail: iskra2007rybarzowice@gmail.com
"

B BielskoApel
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 20.11.2019 16:53
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 20.11.2019 17:32

Tabela dla sezonu 2019/2020

LP Nazwa Klubu M PKT B W R P
1TS Podbeskidzie Bielsko-Biała III112943:6920
2LKS Ligota112939:6920
3LKS Orzeł Kozy112842:10911
4LKS Zamek Grodziec112138:22632
5KS Iskra Rybarzowice111727:31524
6LZS Beskid Godziszka111523:30434
7LKS Czaniec II111417:17425
8GKS Czarni Jaworze II111330:25416
9LKS Sokół Zabrzeg111017:36317
10LKS Mazańcowice1159:33128
11LKS Groń Bujaków11410:35119
12LKS Słowian Łodygowice1136:501010

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Odra1639
2Książenice1635
3Landek1530
4Turza Śl.1629
5Rozwój1628
6Bełk1627
7Jasienica1627
8Ustroń1624
9Tychy II1622
10TSP II1621
11Łękawica1519
12Czaniec1618
13Odra Centrum1618
14Przyszowice1515
15Czechowice-Dz.1414
16Radziechowy157
17Pszczyna166
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Wilkowice1131
2Bronów1125
3Bystra (k. Bielska)1123
4Wilamowice1122
5Wapienica1121
6Hecznarowice1112
7Międzyrzecze1111
8Kozy1110
9Kobiernice119
10Międzybrodzie119
11Buczkowice118
12Ligota117
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Leśna1339
2Babia Góra1325
3Gilowice1323
4Koszarawa II1322
5Jeleśnia1322
6Soła Ż.1321
7Bystra (k. Żywca)1320
8Lipowa1317
9Słotwina1315
10Juszczyna1315
11Radziechowy II1314
12Zarzecze1310
13Sopotnia139
14Czernichów137
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Czaniec II822
2Porąbka919
3Grodziec919
4Mazańcowice915
5Bujaków815
6Zabrzeg912
7Godziszka910
8Wilkowice II99
9Rybarzowice96
10Łodygowice91
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
<brak danych>
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Łękawica II821
2Cisiec819
3Pewel Śl.813
4Ślemień812
5Trzebinia812
6Korbielów89
7Kocierz88
8Cięcina87
9TS Przyborów83