Turnieje młodzieżowe w Pogwizdowie

LKS Olza Pogwizdów organizuje na przełomie stycznia i lutego 2020 roku cykl halowych turniejów dla drużyn roczników 2007 - 2011 w 3 kategoriach wiekowych. Formuła turnieju przewiduje udział 18 drużyn w każdym roczniku.

Po podziale drużyn na 3 koszyki po 6 drużyn ( ranking drużyn) nastąpi komisyjne losowanie, trzech 6 drużynowych grup. Następnie zostaną przeprowadzone w tych grupach eliminacje, w wyniku których zespoły zostaną podzielone na 3 grupy finałowe. I tak drużyny, które w meczach eliminacyjnych zajmą pierwsze 2 miejsca w grupie zagrają w turnieju finałowym o Puchar Ligi Mistrzów, zespoły z miejsc 3-4 w finale o Puchar Ligi Europy, zespoły z miejsc 5-6 w finale o Puchar Olzy.

Regulamin rozgrywek:

 - mecze w grupach eliminacyjnych i finałowych każdy z każdym 1 x 12 minut,
 - system gry bramkarz + 4 graczy w polu,
 - bramki 3m x 2m,
 - piłka do nawierzchni trawiastych rozmiar 4 - młodziki i orliki , rozmiar 3 -żaki,
 - w rozgrywkach mogą uczestniczyć zawodniczki rok starsze w danej kategorii wiekowej.

Nagrody:

 - Puchary dla drużyn ,które zdobyły pierwsze miejsca w grupach finałowych
 - Dyplomy dla drużyn z miejsc 2-6
 - Medale złote dla wszystkich zawodników za zdobyte miejsce w Finale Ligi Mistrzów
 - Medale srebrne dla wszystkich zawodników za zdobyte miejsce w Finale Ligi Europy
 - Medale brązowe dla wszystkich zawodników za zdobyte miejsce w Finale O Puchar Olzy
 - Statuetki dla najlepszego zawodnika /bramkarza. króla strzelców Ligi Mistrzów/Ligi Europy/Pucharu Olzy
 - Dyplomy dla zawodników za wybór do "Drużyny Turnieju""

Zgłoszenia drużyn oraz sprawy organizacyjne :

Do turnieju można zgłosić dwie lub więcej drużyny z jednego klubu, jednak zawodnicy nie mogą grać w różnych drużynach tego samego klubu występujących w tej samej kategorii wiekowej (obowiązuje lista startowa).
Każda zgłoszona drużyna przed pierwszym turniejem organizatorom dostarcza listę zawodników z numerami w których będą występować na boisku.
Maksymalna ilość zawodników 12 osób na drużynę.
Zawodnicy muszą posiadać przy sobie dokument tożsamości. Za badania lekarskie i ubezpieczenie zawodników odpowiadają  kierownicy danego zespołu.
Napoje i wyżywienie drużyny przygotowują we własnym zakresie.

Obowiązuje wpisowe 150,00 złotych od drużyny płatne w dniu pierwszego turnieju.

Zapisy i informacje :

Andrzej Kłoda - +48 600 322 761

TurniejMłodzież
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 12.11.2019 09:01
Zmodyfikowany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 12.11.2019 09:02

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94