Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Wpadka „Albatrosów”

FC Albatros niespodziewanie poległo ostatniemu Staremu Bielsku FC aż 7-2. W pozostałych meczach bez większych niespodzianek. Duży wysiłek musiało kosztować zwycięstwo Leśnego Klubu Sportowego z Bielską (3-2) W meczu na dole tabeli zakończył się podziałem pukntów pomiędzy FC Pomarańczą a KS Bałagan (3-3)

Fc Piwnica vs. FC Wapienica 4:11
3 listopad 2019,niedziela 19:00
Black Game Team vs. Malbec 9:0
3 listopad 2019,niedziela 18:00
Bielska vs. Leśny Klub Sportowy 2:3
3 listopad 2019,niedziela 17:00
Young Power vs. SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA 9:1
3 listopad 2019,niedziela 16:00
Stare Bielsko FC vs. Fc Albatros 7:2
3 listopad 2019,niedziela 15:00
Fc Pomarańcza vs. KS Bałagan 3:3
3 listopad 2019,niedziela 14:00


W drugiej lidze na równi pochyłej DKS Komorowice, które  w 3 meczach zgarnęli tylko 1 pkt (porażka z New Stars Galaxy 4-6). Lider grupy 1 Bon Voyage dostało walkowera od Cocoli, co jest ich ostatnim takim występkiem przed wyrzuceniem z ligi. Po piętach Bon Voyage depcze Ratusz BGT, które pokonało TI Fluid System 4-2. W grupie 2 BB Raptors łatwo pokonało Wyindywidualizowanych 8-3, a drugie w tabeli Wolne Atomy w bardzo ciekawym i obfitującym w piękne akcje ofensywne meczu pokonali KTS Bez Spiny. 

Navy Bears vs. Black Devils 9:8
3 listopad 2019,niedziela 13:00
TI FLUID SYSTEMS vs. Ratusz BGT 2:4
3 listopad 2019,niedziela 12:00
The Shakers vs. Młode Wilki 5:1
3 listopad 2019,niedziela 11:00
KTS Bez Spiny vs. Wolne Atomy 7:12
3 listopad 2019,niedziela 10:00
WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO vs. BB RAPTORS 3:8
2 listopad 2019,sobota 18:00
LKS KOMBAJN ŁAZY vs. Banda Świrów 0:5
2 listopad 2019,sobota 17:00
DKS Komorowice vs. New Stars Galaxy 4:6
2 listopad 2019,sobota 16:00
FX Robot vs. 4Fun Football Team 4:3
2 listopad 2019,sobota 15:00
Bon Voyage vs. Cocola Bielsko 10:0
2 listopad 2019,sobota 14:00
DKS Lipnik vs. FC IRONCLAD 4:1
2 listopad 2019,sobota 13:00

Partnerzy rozgrywek i reprezentacji miasta:

http://www.kuloodpornibielsko.pl/
www.Mieszek.com
www.megabanie.pl
https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa
https://www.domybos.pl/pl/
Usługi transportowe Aneta Bednarz 
ekoster.eu

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl
tspodbeskidzie.pl

www.facebook.com/ts.podbeskidzie
http://bts.rekord.com.pl/
https://bks.bielsko.pl/pilkanozna/

Lumac's Barber Shop

www.sportowebeskidy.pl
http://kronika.beskidzka.pl/
http://www.beskidzka24.pl/
beskidzkapilka.pl

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55
Agencja reklamowa - Black Monkey Creation
http://www.spomet.com.pl/pl/
Ogrody Kormoran

 

Bielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 06.11.2019 21:26
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 08.11.2019 13:40

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Goczałkowice1531
2Tychy II1529
3Odra1527
4Książenice1527
5Jasienica1525
6Czaniec1524
7Czechowice-Dz.1523
8Łaziska Grn.1523
9Bełk1523
10Ustroń1521
11TSP II1520
12Landek1519
13MKP Odra1516
14Radziechowy1514
15Skoczów159
16Wilcza158
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Pszczyna1537
2Bestwina1535
3Lędziny1534
4Wisła Wlk.1531
5Dankowice1526
6BKS Stal1525
7Jaworze1524
8Cielmice1520
9Czechowice-Dz. II1518
10Studzienice1518
11Łąka1517
12Rekord II1514
13Wola1514
14Bestwinka1514
15Rudołtowice1511
16Bieruń154
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1537
2Puńców1535
3Drogomyśl1533
4Rajcza1532
5Wisła1526
6Milówka1522
7Koszarawa Ż.1521
8Zebrzydowice1520
9Strumień1519
10Góral1518
11Pruchna1518
121909 Piast1516
13Chybie1516
14Pietrzykowice1515
15Żabnica1513
16Goleszów155
A Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Pisarzowice1124
2Kaniów1121
3Wilamowice1120
4Wilkowice1118
5Buczkowice1118
6Bronów1116
7Międzyrzecze1114
8Wapienica1114
9Bystra (k. Bielska)1112
10Międzybrodzie1112
11Hecznarowice1111
12Kobiernice114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1337
2Istebna1333
3Kończyce M.1325
4Kończyce W.1323
5Skoczów II1320
6Pierściec1320
7Pogwizdów1318
8Bąków1317
9Brenna1315
10Hażlach1312
11Iskrzyczyn1312
12Zabłocie1310
13Pielgrzymowice138
14Nierodzim138
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Węgierska G.1331
2Ujsoły1329
3Leśna1326
4Bystra (k. Żywca)1324
5Sopotnia1324
6Czernichów1323
7Lipowa1322
8Radziechowy II1320
9Gilowice1318
10Babia Góra1315
11Soła Ż.1313
12Zarzecze139
13Słotwina135
14Jeleśnia131
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1TSP III1129
2Ligota1129
3Kozy1128
4Grodziec1121
5Rybarzowice1117
6Godziszka1115
7Czaniec II1114
8Jaworze II1113
9Zabrzeg1110
10Mazańcowice115
11Bujaków114
12Łodygowice113
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast822
2Rudnik821
3Ochaby812
4Wielkie II812
5Górki W.812
6Kaczyce88
7Dębowiec87
8Piast II87
9Golasowice84
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II922
2Juszczyna920
3Cisiec919
4Korbielów913
5Trzebinia913
6Ślemień912
7Kocierz99
8Cięcina98
9Pewel Śl.97
10TS Przyborów94