PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Metal na fali wznoszącej

Ponownie trzy punkty do ligowego dorobku dopisał Metal Węgierska Górka, wygrywając na swoim terenie dwoma trafieniami z Magórką Czernichów-Tresna

Gospodarze pojedynku przedłużyli tym samym serię zwycięstw z rzędu do czterech. Wpierw dla miejscowych do celu trafił w trzynastej minucie Szymon Szumlas, pokonując bramkarza z rzutu karnego. Miejscowi poszli za ciosem i na przerwę schodzili prowadząc już 2:0. Tym razem w 38 minucie bezpośrednio z rzutu wolnego futbolówkę w sieci wpakował Damian Tomiczek. Dwubramkowy zapas Metal utrzymał do końcowego gwizdka arbitra.

Mając jeden mniej rozegranych spotkań Metal obecnie w tabeli na drugim miejscu, goście w tabeli z kolei na miejscu szóstym.