Gładka wygrana Rekordu II

Wysoką wygraną 6:0 zakończyła się dzisiejsza potyczka rezerw Rekordu Bielsko-Biała z Piastem Bieruń Nowy.

Podopieczni Szymona Niemczyka w pierwszej połowie spotkania zupełnie zdominowali swojego przeciwnika, stwarzając sporo sytuacji bramkowych. W 11 minucie wynik otworzył Mateusz Tomko, a cztery minuty później podwyższył go Kamil Kamionka. Autorem trzeciego trafienia był w 22 minucie Marcin Czaicki, a w 41 minucie bramkarza gości pokonał Marcin Wróbel, wykorzystując rzut karny.

Po zmianie stron gra nieco siadła, ale i tak gospodarze podwyższyli swój dorobek bramkowy. W 62 minucie świetną okazję na zdobycie swojej drugiej bramki miał Marcin Wróbel, ale nie wykorzystał rzutu karnego, podyktowanego za faul Przemysława Włocha, trafiając w poprzeczkę. Zawodnik gości za to przewinienie ujrzał czerwoną kartkę i Piast do końca spotkania zmuszony był do gry w osłabieniu. Wykorzystali to gospodarze, a kontretnie Marcin Wróbel, który zrehabilitował się za niewykorzystanie jedenastki i jeszcze dwukrotnie umieścił piłkę w bramce w 76 i 88 minucie gry, zaliczając swojego hattricka. 

Rekord II jest na miejscu trzynastym, Piast zamyka tabelę.

Okręgówka
Dodany przez: Krzysztof Golec, dnia: 03.11.2019 17:50
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 03.11.2019 22:00
BTS Rekord Bielsko-Biała IIKS Piast Bieruń Nowy
6:0
(4:0)
Trenerzy:
Szymon NiemczykSławomir Magiera
Strzelcy bramek:
  • 1:0
  • 2:0
  • 3:0
  • 4:0
  • 5:0
  • 6:0
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Żółte kartki:
    Czerwone kartki:
      Niewykorzystane rzuty karne:
        Skład sędziowski:
        • Sędzia główny Wojciech Sajbor
        • Sędzia liniowy Tomasz Sajbor
        • Sędzia liniowy Mateusz Oczkowski
        Ocena poziomu meczu: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
        Oceń: 1 2 3 4 5
        Ocena pracy sędziego: 3 (ilość oddanych głosów: 1)
        Oceń: 1 2 3 4 5

        Komentarze

        Wasze komentarze

        IV Liga Śląska
        POZDrużynaMPKT
        1Goczałkowice1531
        2Tychy II1529
        3Odra1527
        4Książenice1527
        5Jasienica1525
        6Czaniec1524
        7Czechowice-Dz.1523
        8Łaziska Grn.1523
        9Bełk1523
        10Ustroń1521
        11TSP II1520
        12Landek1519
        13MKP Odra1516
        14Radziechowy1514
        15Skoczów159
        16Wilcza158
        Okręgówka g.5
        POZDrużynaMPKT
        1Pszczyna1537
        2Bestwina1535
        3Lędziny1534
        4Wisła Wlk.1531
        5Dankowice1526
        6BKS Stal1525
        7Jaworze1524
        8Cielmice1520
        9Czechowice-Dz. II1518
        10Studzienice1518
        11Łąka1517
        12Rekord II1514
        13Wola1514
        14Bestwinka1514
        15Rudołtowice1511
        16Bieruń154
        Okręgówka g.6
        POZDrużynaMPKT
        1Łękawica1537
        2Puńców1535
        3Drogomyśl1533
        4Rajcza1532
        5Wisła1526
        6Milówka1522
        7Koszarawa Ż.1521
        8Zebrzydowice1520
        9Strumień1519
        10Góral1518
        11Pruchna1518
        121909 Piast1516
        13Chybie1516
        14Pietrzykowice1515
        15Żabnica1513
        16Goleszów155
        A Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1Pisarzowice1124
        2Kaniów1121
        3Wilamowice1120
        4Wilkowice1118
        5Buczkowice1118
        6Bronów1116
        7Międzyrzecze1114
        8Wapienica1114
        9Bystra (k. Bielska)1112
        10Międzybrodzie1112
        11Hecznarowice1111
        12Kobiernice114
        A Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1Pogórze1337
        2Istebna1333
        3Kończyce M.1325
        4Kończyce W.1323
        5Skoczów II1320
        6Pierściec1320
        7Pogwizdów1318
        8Bąków1317
        9Brenna1315
        10Hażlach1312
        11Iskrzyczyn1312
        12Zabłocie1310
        13Pielgrzymowice138
        14Nierodzim138
        A Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Węgierska G.1331
        2Ujsoły1329
        3Leśna1326
        4Bystra (k. Żywca)1324
        5Sopotnia1324
        6Czernichów1323
        7Lipowa1322
        8Radziechowy II1320
        9Gilowice1318
        10Babia Góra1315
        11Soła Ż.1313
        12Zarzecze139
        13Słotwina135
        14Jeleśnia131
        B Klasa Bielsko
        POZDrużynaMPKT
        1TSP III1129
        2Ligota1129
        3Kozy1128
        4Grodziec1121
        5Rybarzowice1117
        6Godziszka1115
        7Czaniec II1114
        8Jaworze II1113
        9Zabrzeg1110
        10Mazańcowice115
        11Bujaków114
        12Łodygowice113
        B Klasa Skoczów
        POZDrużynaMPKT
        1CKS Piast822
        2Rudnik821
        3Ochaby812
        4Wielkie II812
        5Górki W.812
        6Kaczyce88
        7Dębowiec87
        8Piast II87
        9Golasowice84
        B Klasa Żywiec
        POZDrużynaMPKT
        1Koszarawa II922
        2Juszczyna920
        3Cisiec919
        4Korbielów913
        5Trzebinia913
        6Ślemień912
        7Kocierz99
        8Cięcina98
        9Pewel Śl.97
        10TS Przyborów94