PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Promyk - CKS Piast 0:4

Zgodnie z przewidywaniami kolejne trzy punkty zapisali w swoim dorobku zawodnicy CKS-u Piast Cieszyn, łatwo pokonując na wyjeżdzie najsłabszy zespół w lidze - Promyk Golasowice.

Obie ekipy w tabeli różni przepaść punktowa,  zatem można było spodziewać się spotkania jednostronnego. Swoją wyższość na murawie goście w pierwszej połowie udokumentowali jednym trafieniem. W 31 minucie Jakub Jeleń, syn Ireneusza, wpakował piłkę do celu. Po przerwie zawodnicy z Cieszyna mieli lepiej nastawione celowniki. I tak w 48 minucie wprowadzony z ławki Marcel Kojma szybko zaznaczył swą obecność na boisku golem. Dwie minuty póżniej na 3:0 trafił niezawodny Ireneusz Jeleń. Natomiast stempel na zwycięstwie postawił Daniel Flejszman, trafiając do sieci w 53 minucie, ustalając, jak się póżniej okazało, rezultat końcowy.

Promyk, z kolejną przegraną, zamyka ligową tabelę, CKS Piast przewodzi w ligowej stawce.