PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Rudnik - Ochaby 3:2

Dopisali sobie kolejne trzy punkty zawodnicy LKS-u Rudnik, pomimo iż na przerwę schodzili przegrywając jednym golem.

Pierwszy gol na boisku wicelidera padł w 14 minucie. Rafał Białożyt pokonał bramkarza gospodarzy, dając prowadzenie ekipie gości. Rudnik do remisu doprowadził dziesięć minut póżniej, za sprawą trafienia głową Sylwestra Kawuloka. Na dziesięć minut przed przerwą ponownie druga siła rozgrywek przegrywała jednym golem. Tym razem gola dla przyjezdnych zdobył Michał Gawlas.

Gospodarze ruszyli po przerwie do odrobiania strat. I tak w 59 minucie na 2:2 Adam Barcik skierował futbolówkę do sieci głową. Ostateczny cios Rudnik zadał w 65 minucie, wychodząc na prowadzenie. Po raz drugi dziś bramkę strzelił Sylwester Kawulok. Jednobramkową przewagę gospodarzy utrzymali do ostatniego gwizdka sędziego.

Rudnik na miejscu drugim, z 21 punktami zdobytymi, Ochaby miejsce trzecie - oczek dwanaście.