PZPNŚląski ZPNPodokręg BielskoPodokręg SkoczówPodokręg ŻywiecPodokręg TychyLiga orlikowa
RegionalnaPilka
Jasienica24
HIstoria Sportu

Kończyce II Wielkie - Ochaby 3:6

Ciekawy mecz i grad bramek, tak w telegraficznym skrócie opisać należy sobotni pojedynek na boisku w Kończycach Wielkich.

Strzelecki popisy na dobre rozpoczęły się w minucie trzynastej. Robert Białożyt zawodnik gości dał prowadzenie swojej drużynie. Ekipa Ochab poszła za ciosem i już w dwudziestej minucie prowadziła 2:0. Ponownie do protokołu meczowego w rubryce "strzelcy" wpisał się Białożyt. Zespół rezerw pokusił się o gola kontaktowego, za sprawą niefortunnego uderzenia do własnej bramki Patryka Wigłasza, które miało miejsce w 24 minucie. Kolejny gol na boisku w Kończycach Wielkich padł w trzydziestej minucie. Mateusz Gut trafił do siatki, dając dwubramkową przewagę zespołowi Ochab. Kanoda strzelecka trwała w najlepsze, również po zmianie stron. W 48 minucie wprowadzony z ławki zawodnik gospodarzy Mirosław Foltyn pokusił się o trafienie. Dziewięć minut póżniej zespół przyjezdnych prowadzł ponownie różnicą dwóch trafień. Gola zdobył Szymon Okruta. W krótkim odstępie czasowym gracze Ochab podwyższyli swoje prowadzenie. W 59 minucie Robert Białożyt po raz trzeci w sobotnim pojedynku zdobył bramkę. Rezultat 6:2 dla gości ustalił, jak się póżniej okazło, w 69 minucie Bogdan Rozmus.

Dwójka Kończyc na miejscu szóstym, Ochaby na ligowym trzeciem miejscu.