Bezbramkowy podział punktów

W Zebrzydowicach miejscowa Spójnia podejmowała walczącego o ligowe podium Górala z Żywca. Faworytem spotkania byli bezsprzecznie goście. Pomimo jednak prób i starań, zespół z Żywca zadowolić się po meczu musiał zdobyciem tylko jednego punktu.

Podziałem punktów zespół Górala zaprzepaścił sobie szansę na awans na ligowe podium kosztem Tempa Puńców. Spójnia remisując awansowała na miejsce dziewiąte.

Okręgówka
Dodany przez: Artur Steczkiewicz, dnia: 28.09.2019 20:10
Zmodyfikowany przez: Krzysztof Golec, dnia: 28.09.2019 23:01
KKS Spójnia ZebrzydowiceKS Góral Żywiec
0:0
(0:0)
Trenerzy:
Piotr Szwajlik (do 9.11.2019 r. Grzegorz Sodzawiczny)Bartosz Woźniak (do 07.09.2019 r. Sebastian Klimek)
Żółte kartki:
Czerwone kartki:
    Skład sędziowski:
    • Sędzia główny Mateusz Poranek
    • Sędzia liniowy Krzysztof Michalski
    • Sędzia liniowy Andrzej Majcher
    Ilość widzów: 180
    Ocena poziomu meczu: 4 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5
    Ocena pracy sędziego: 4 (ilość oddanych głosów: 2)
    Oceń: 1 2 3 4 5

    Komentarze

    Wasze komentarze

    IV Liga Śląska
    POZDrużynaMPKT
    1Goczałkowice1531
    2Tychy II1529
    3Odra1527
    4Książenice1527
    5Jasienica1525
    6Czaniec1524
    7Czechowice-Dz.1523
    8Łaziska Grn.1523
    9Bełk1523
    10Ustroń1521
    11TSP II1520
    12Landek1519
    13MKP Odra1516
    14Radziechowy1514
    15Skoczów159
    16Wilcza158
    Okręgówka g.5
    POZDrużynaMPKT
    1Pszczyna1537
    2Bestwina1535
    3Lędziny1534
    4Wisła Wlk.1531
    5Dankowice1526
    6BKS Stal1525
    7Jaworze1524
    8Cielmice1520
    9Czechowice-Dz. II1518
    10Studzienice1518
    11Łąka1517
    12Rekord II1514
    13Wola1514
    14Bestwinka1514
    15Rudołtowice1511
    16Bieruń154
    Okręgówka g.6
    POZDrużynaMPKT
    1Łękawica1537
    2Puńców1535
    3Drogomyśl1533
    4Rajcza1532
    5Wisła1526
    6Milówka1522
    7Koszarawa Ż.1521
    8Zebrzydowice1520
    9Strumień1519
    10Góral1518
    11Pruchna1518
    121909 Piast1516
    13Chybie1516
    14Pietrzykowice1515
    15Żabnica1513
    16Goleszów155
    A Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1Pisarzowice1124
    2Kaniów1121
    3Wilamowice1120
    4Wilkowice1118
    5Buczkowice1118
    6Bronów1116
    7Międzyrzecze1114
    8Wapienica1114
    9Bystra (k. Bielska)1112
    10Międzybrodzie1112
    11Hecznarowice1111
    12Kobiernice114
    A Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1Pogórze1337
    2Istebna1333
    3Kończyce M.1325
    4Kończyce W.1323
    5Skoczów II1320
    6Pierściec1320
    7Pogwizdów1318
    8Bąków1317
    9Brenna1315
    10Hażlach1312
    11Iskrzyczyn1312
    12Zabłocie1310
    13Pielgrzymowice138
    14Nierodzim138
    A Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Węgierska G.1331
    2Ujsoły1329
    3Leśna1326
    4Bystra (k. Żywca)1324
    5Sopotnia1324
    6Czernichów1323
    7Lipowa1322
    8Radziechowy II1320
    9Gilowice1318
    10Babia Góra1315
    11Soła Ż.1313
    12Zarzecze139
    13Słotwina135
    14Jeleśnia131
    B Klasa Bielsko
    POZDrużynaMPKT
    1TSP III1129
    2Ligota1129
    3Kozy1128
    4Grodziec1121
    5Rybarzowice1117
    6Godziszka1115
    7Czaniec II1114
    8Jaworze II1113
    9Zabrzeg1110
    10Mazańcowice115
    11Bujaków114
    12Łodygowice113
    B Klasa Skoczów
    POZDrużynaMPKT
    1CKS Piast822
    2Rudnik821
    3Ochaby812
    4Wielkie II812
    5Górki W.812
    6Kaczyce88
    7Dębowiec87
    8Piast II87
    9Golasowice84
    B Klasa Żywiec
    POZDrużynaMPKT
    1Koszarawa II922
    2Juszczyna920
    3Cisiec919
    4Korbielów913
    5Trzebinia913
    6Ślemień912
    7Kocierz99
    8Cięcina98
    9Pewel Śl.97
    10TS Przyborów94