Bielskiej Ligi Szóstek ,podsumowanie 1 i 2 ligi

Black Game Team i FC Wapienica nadal bez porażki

W hicie kolejki obejrzeliśmy bardzo dobre spotkanie gdzie mistrz BGT pokonało vicemistrza Young Power 7-3. najbardziej wyrównanym spotkaniem był mecz pomiędzy Spartą 2010 a FC Piwnicą gdzie padł wynik 6-7. FC Wapienica dzięki zwycięstwu z Malbec 11-6 nadal przewodzą ligowej tabeli.

FC Wapienica vs. Malbec 11:6
22 wrzesień 2019,niedziela 19:00
Black Game Team vs. Young Power 7:3
22 wrzesień 2019,niedziela 17:00
SPARTA 2010 BIELSKO-BIAŁA vs. Fc Piwnica 6:7
22 wrzesień 2019,niedziela 16:00
Leśny Klub Sportowy vs. Fc Pomarańcza 7:3
22 wrzesień 2019,niedziela 15:00
Tiki Taka vs. Stare Bielsko FC 10:0
22 wrzesień 2019,niedziela 14:00
KS Bałagan vs. Wapienickie Lwy 3:10
22 wrzesień 2019,niedziela 13:00

W drugiej lidze w hitowym spotkaniu grupy 1 Bon Voyage pokonało Ratusz BGT 6-3. W drugiej grupie DKS Komorowice podejmował Wolne Atomy. Mimo wysokich oczekiwań spotkanie nie stało na najwyższym poziomie i mecz skończył się jednobramkowym zwycięstwem DKS-u 4-3.

Bon Voyage vs. Ratusz BGT 6:3
22 wrzesień 2019,niedziela 11:00
4Fun Football Team vs. WYINDYWIDUALIZOWANI BIELSKO 10:0
22 wrzesień 2019,niedziela 18:00
New Stars Galaxy vs. MŁODE WILKI 6:5
21 wrzesień 2019,sobota 18:00
FX Robot vs. BB RAPTORS 10:0
21 wrzesień 2019,sobota 17:00
The Shakers vs. KTS Bez Spiny 10:0
21 wrzesień 2019,sobota 16:00
Cocola Bielsko vs. TI FLUID SYSTEMS 0:7
21 wrzesień 2019,sobota 15:00
LKS KOMBAJN ŁAZY vs. FC IRONCLAD 3:4
21 wrzesień 2019,sobota 14:00
Navy Bears vs. DKS Lipnik 2:6
21 wrzesień 2019,sobota 13:00

Partnerzy rozgrywek i reprezentacji miasta:

http://www.kuloodpornibielsko.pl/
www.Mieszek.com
www.megabanie.pl
https://www.facebook.com/UniAlp-Alpinistyka-przemysłowa

https://www.domybos.pl/pl/
Usługi transportowe Aneta Bednarz 
ekoster.eu

Vitasport.pl Bielsko Biała
www.bbosir.bielsko.pl

tspodbeskidzie.pl
www.facebook.com/ts.podbeskidzie

http://bts.rekord.com.pl/

https://bks.bielsko.pl/pilkanozna/

www.sportowebeskidy.pl
http://kronika.beskidzka.pl/
http://www.beskidzka24.pl/
beskidzkapilka.pl

Dat Serwis komputerowy
ul. Barlickiego 18, Bielsko Biała
tel. 33 812 34 55

Agencja reklamowa - Black Monkey Creation

http://www.spomet.com.pl/pl/

Ogrody Kormoran
https://booksy.com/pl

Bielska Liga 6Foto
Dodany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 26.09.2019 17:46
Zmodyfikowany przez: Łukasz Bilewicz, dnia: 26.09.2019 17:47

Galeria zdjęć

Komentarze

Wasze komentarze

IV Liga Śląska
POZDrużynaMPKT
1Tychy II1020
2Odra1020
3Książenice1020
4Czechowice-Dz.1019
5Goczałkowice1018
6Czaniec1018
7TSP II1017
8Jasienica1016
9Ustroń1015
10Łaziska Grn.1015
11Landek1012
12Bełk1010
13MKP Odra109
14Radziechowy108
15Wilcza107
16Skoczów102
Okręgówka g.5
POZDrużynaMPKT
1Lędziny1125
2Pszczyna1125
3Bestwina1123
4Wisła Wlk.1122
5Cielmice1119
6Dankowice1117
7Studzienice1117
8Jaworze1117
9Łąka1115
10Bestwinka1114
11BKS Stal1113
12Wola1112
13Czechowice-Dz. II1112
14Rekord II119
15Rudołtowice117
16Bieruń114
Okręgówka g.6
POZDrużynaMPKT
1Łękawica1125
2Drogomyśl1124
3Puńców1123
4Rajcza1020
5Wisła1119
6Góral1117
71909 Piast1116
8Milówka1116
9Strumień1115
10Koszarawa Ż.1114
11Zebrzydowice1114
12Żabnica1013
13Pietrzykowice1111
14Chybie1110
15Pruchna1110
16Goleszów114
A Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1Pogórze1131
2Istebna1127
3Kończyce M.1125
4Kończyce W.1017
5Skoczów II1117
6Pierściec1117
7Brenna1115
8Pogwizdów1115
9Bąków1111
10Zabłocie119
11Iskrzyczyn119
12Pielgrzymowice118
13Nierodzim118
14Hażlach105
A Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Sopotnia1022
2Leśna1020
3Ujsoły1020
4Węgierska G.919
5Bystra (k. Żywca)1018
6Gilowice1018
7Czernichów916
8Radziechowy II1016
9Babia Góra912
10Lipowa912
11Soła Ż.1012
12Zarzecze93
13Słotwina102
14Jeleśnia91
B Klasa Bielsko
POZDrużynaMPKT
1Ligota925
2Kozy821
3TSP III719
4Grodziec917
5Rybarzowice917
6Czaniec II911
7Jaworze II810
8Zabrzeg910
9Godziszka99
10Bujaków94
11Łodygowice93
12Mazańcowice92
B Klasa Skoczów
POZDrużynaMPKT
1CKS Piast719
2Rudnik718
3Ochaby712
4Wielkie II79
5Górki W.79
6Kaczyce78
7Dębowiec77
8Piast II87
9Golasowice74
B Klasa Żywiec
POZDrużynaMPKT
1Koszarawa II716
2Cisiec715
3Juszczyna714
4Korbielów713
5Ślemień712
6Trzebinia710
7Cięcina66
8Kocierz64
9TS Przyborów84
10Pewel Śl.63